Uudised

Mida isadepäevaks kinkida?

Isadepäev on peagi käes – aeg kallistamiseks ja kingituste tegemiseks! Siin on Sulle viis ideed, millega isa tähtsal päeval üllatada. 

Vürtsikate akordide ja idamaise puidulõhnaga Hugo Bossi BOSS The Scent teeb iga isa moodsaks ning enesekindlaks. Suts seda mõnusalt mehist lõhna paneb pead pöörlema ja teeb kandja möödapääsmatult veetlevaks. 

Külla minnes võta ühes Bottega Brut Millesimato Spumante. See kuiv ja värske vahuvein sobib suurepäraselt kõikide oluliste päevade tähistamiseks, sobib sekundeerima nii puuviljavaagnat kui ka juustuvalikut, tuues esile mõlema parimad maitseomadused. 

Suurema lõunasöögi juurde passib hästi Barone Montalto Passivento Rosso. See Sitsiiliast pärit poolkuiv punane vein kannab endas Itaalia kuumust ja särtsu. Liharoad, pasteedid ning salaami igatsevad teda oma seltskonda! 

Magustoiduks sobivad hästi Fazer Liquer Fills šokolaadikommid. Need iseloomuga kommid panevad ilusa punkti koos veedetud pidupäevale. Uhkelt värvilistes paberites maiused kaunistavad lauda suurepäraselt. 

Isadepäeva saunaõhtuks haara kaasa midagi Eesti õlleklassikast. Saku Rock värskendab kuumi kehi ning on isade lemmik juba aastakümneid. See on õlu tõsistele õllesõpradele, kes vähemaga ei lepi. Tarbi alkoholi mõõdutundega, nii on kogu seltskonnal tore!