Hugo Boss

Boss The Scent Set 100+150+100 ml

97,90 

Tõstke oma lõhnaelamust Hugo Boss Boss The Scent komplektiga. See kaasahaarav komplekt sisaldab Boss The Scent Eau de Toilette’i ja sobivat dušigeeli, pakkudes täiuslikku lõhna- ja hooldusteekonda, mis kehastab kaasaegset elegantsi ja ahvatlevat veetlust.

Boss The Scent Eau de Toilette:
Langetuge Boss The Scent Eau de Toilette lahutamatu võlukäigu juurde. See lõhn tabab peenutsetud mehelikkuse ja enesekindla veetluse olemuse, esitledes kaasahaaravat ja sensuaalset lõhnaelamust. Ingveri ja bergamoti noodid loovad värskendava ja ergutava sissejuhatuse, samal ajal kui Maninka puuvilja ja lavendli südamenoodid lisavad sügavust ja soojust. Kui lõhn avaneb, annavad nahale jätkuva ja meeldejääva jälje nahale nahast ja puidust noodid.

Dušigeel:
Kaasasolev dušigeel täiustab lõhnakogemust, sukeldades teid samadesse ahvatlevatesse nootidesse. Selle luksuslik vaht puhastab ja värskendab, jättes teie naha kergelt lõhnatuks ja värskendatuks.

Hugo Boss Boss The Scent komplekt on meestele mõeldud ja pakub täiuslikku hoolduse ja lõhnakogemust, mis kuulub Oriental Woody lõhnakategooriasse. Selle ülemised noodid koosnevad ingverist ja bergamotist, samas kui südamenoodid sisaldavad Maninka puuvilja ja lavendlit. Alusmärkmed hõlmavad nahka ja puidunooti.

**Toote üksikasjad:**
– Sugu: Mehed
– Lõhnakategooria: Oriental Woody
– Komplekt sisaldab: Boss The Scent Eau de Toilette, dušigeel
– Ülemised noodid: Ingver, bergamot
– Südamenoodid: Maninka puuvili, lavendel
– Alusmärkmed: Nahk, puidunoodid”

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood251049
PäritolumaaPrantsusmaa
TootetüüpParfüümide komplektid
SuguMehed