Uudised

5 head jooki peolauale

Lõpuks ometi soojad ilmad! Järgmise meeleoluka koosviibimise saad korraldada juba õues! 

Mis sobiks peo alustamiseks paremini kui klaasike kihisevat? Mionetto Prestige Prosecco Treviso DOC kutsub esile erinevaid emotsioone – maitseb nagu tibakene mett, musta lagritsat ning akaatsiaõisi ja seda kõike oma elegantses, kuivas hõrkuses.  

Või hoopis Corvezzo Blanc de Blancs Spumante Organic? Tillukese mulliga ja puuviljaselt värske valge vahuvein, mis passib hästi kokku eelroogade, mereandide või Aasia toiduga. Magusust on sellel grammike enam kui eelmisel. 

Kui mullid ei kõneta, on suurepärane valik Johann Brunneri Premium Riesling. Saksamaalt pärit poolkuiv valge vein toob hästi esile nii eelroogade peened nüansid kui ka ulukiliha tummisuse ja krevettide õrnad maitsed. 

Maori Bay Sauvignon Blanc on aga kohe päris kuiv, kerge ja roheliste ürtidega tembitud valge vein Austraaliast. Jook, mis ei jäta külmaks ühtegi eelrooga, ulukiliha ega mereandi! 

Teine austraallane, valge, kuiv ning tsitruseline Chill Out Fresh & Fruity Chardonnay, sobib suurepäraselt aperitiiviks. Ideaalne valge liha ja grillitud kala kõrvale. 

Tuletame meelde, et alkohol võib kahjustada sinu tervist, tarbi mõõdukalt!