Uudised

Tutvu uute laevaveinidega

Meil on rõõm esitleda Tallink Silja Line’i uhiuusi laevaveine. Hoolikalt valitud keelekasted, mis toovad esile nii seltskonna kui ka pakutavate roogade imetabased tahud. 

Palau Brut Organic Cava – kuiv ja värskendav hispaanlane, mis sobitub väga mitmekülgsesse seltskonda, olgu selleks hõrk eelroog, särtsakas mereannikauss või krõmpsuv salat. Palau Brut paelub joojaid oma puuviljase meki ning kreemja mulliga. 

Palau Rosado Organic Cava kannab endas oma kuivema sõsaraga sarnaseid jooni, küll aga on temas enam lille- ja tsitrusenoote. See elegantne roosa vein toob suurepäraselt esile juustude rikkalikud maitsenüansid ning täiendab põhiroogasid oma õrna kihinaga. Värske valik sumedasse suveõhtusse! 

A&J Demière Blanc de Noirs Brut on kuiv šampanja, mis võlub puuviljaste virsiku- ja pirninootidega. Klapib hästi eelroogade, linnuliha ning mereandidega. Peen mullijook pidulikule sündmusele või hubasele kodusele üritusele! Parim jahutatult. 

Grenzhügel Organic Rieslingu buketis segunevad vürtsikad tsitrusenoodid troopiliste maitsetega, luues meeldiva ja kutsuva aroomi ning maitse. See vein paljastab oma täiusliku tasakaalu värske happesuse ja mineraalsuse vahel, sobides ideaalselt nii kalaroogade kui ka salatitega.  

Terre di Chieti Rosato Organic on mõõdukalt kuiv roosa vein Itaalia Abruzzo piirkonnast. Suurepärane valik eelroogade, kala ja salatite kõrvale, kus veini värske ja puuviljane maitseprofiil toob esile toidu parimad omadused. Väärt lisand suvisel piknikul või pidulikul õhtusöögil! 

Villa Paradiso Chianti Organic on võluv täidlane punane vein Toscana päikeselistelt nõlvadelt. Täiendab mitmesuguseid roogi, lisades einestamisele Itaalia hõngu ja elegantsi. Proovi koos grillitud sealiha või pitsaga! 

Tuletame meelde, et tegemist on alkoholiga – tarbi mõõdutundega!