Korduma kippuvad küsimused

Tallink Pre-Order on Tallinki laevareisijatele mõeldud mugav ja turvaline veebipood. Teenust saavad kasutada Tallinna-Helsingi ja Tallinna-Stockholmi liini reisijad. Veebipoest ostetud toodetele ei lisandu pandipakendi tasu. Club One’i püsikliendiprogrammiga liitunud kliendid teenivad oma ostudelt boonuspunkte.

Autoga reisijad saavad teha tellimuse internetis Pre-Orderi veebipoest 30 päeva kuni 14 h enne reisi algust. Autoga reisijatele kehtib veebist tellides 15 € soodustus kõigilt üle 300 € ostudelt. Autoga reisijate puhul toimub tellimuse täitmine (kauba üleandmine) sadama alal asuvas Pre-Order punktis, mis asub pärast autode check-in’i. Kella 7.30 Tallinnast väljumisel antakse kaubad üle laevas. Vastavalt EV alkoholiseadusele väljastatakse tellimusi teeninduspunktis kell 10.00 – 22.00.

Car Shopping Cruise (ostukruiis autoga) reisijatele toimetatakse kaubad mugavaks laadimiseks laeva autotekile. Kaupade üle andmine toimub tagasiteel peale laeva väljumist Tallinnast. Car Shopping Cruise klientidele kehtib veebist tellides 30 € soodustus kõigilt üle 500 € ostudelt. Täpsed kättetoimetamise juhised erinevate laevade puhul leiate tellimuse kinnituse e-kirjast, mis saadetakse peale veebilehel tellimuse eest tasumist.

Jalgsireisijad saavad tellida kuni 70 liitrit jooke, ostu puhul rakendatakse teenustasu summas 5 € tellimuse kohta. Teenustasu sisaldab kauba pakkimist ja toimetamist laeval asuvasse jaotuspunkti. Jalgsireisijatele kehtib veebist tellides 10 € soodustus kõigilt üle 200 € ostudelt. Jalgsireisijatele toimub tellimuse täitmine (kauba üleandmine) laeva supermarketis või laeva Pre-Orderi punktis. Täpsed kättetoimetamise juhised erinevate laevade kohta leiate tellimuse kinnituse e-kirjast, mis saadetakse peale veebilehel tellimuse eest tasumist.

Lisaks veebipoe tellimustele saavad autoga reisijad teha tellimusi piiratud valikus toodetele Helsingi-Tallinna liini laevas.

Veebis saavad tellimusi teha autoga reisijad (nii liinireisijad kui ka Car Shopping Cruise reisijad) ja jalgsireisijad 30 päeva enne, kuid mitte vähem kui 14 tundi enne laeva väljumist Tallinna sadamast. Tellimuse aluseks on kehtiva piletibroneeringu olemasolu Tallinna-Helsingi, Tallinna-Stockholmi liinireisile või Helsingi-Tallinna-Helsingi ostukruiisile (Car Shopping Cruise).

Helsingi-Tallinna liini laevareisil võivad autoga reisijad tellimusi teha piiratud sortimendiga toodetele nii laeva infopunktis kui ka laeva Pre-Orderi tellimispunktis. Tellimuse vormistamise aluseks laevas ja tellimuspunktis on piletibroneering tagasireisiks Tallinnast Helsingisse. Tellimuste vormistamine lõpeb 45 minutit enne laeva saabumist Tallinna sadamasse.

Tellimiseks on vaja Tallinki Tallinna-Helsingi, Tallinna-Stockholmi või Helsingi-Tallinna-Helsingi reisi broneerimisnumbrit. Lisaks peab ära märkima ka oma nime (sama mis reisibroneeringul), telefoninumbri ning e-posti aadressi. Club One’i boonuspunktide saamiseks peab enne tellimuse eest tasumist veebis logima poodi sisse oma Club One’i kontoga.

Tallink Pre-Orderi tellimused tasutakse kohe tellimuse tegemisel ja selle kinnitamisel. Internetis saab maksta, kas läbi Eesti ja Soome pangalinkide või krediitkaardiga (VISA, Mastercard). Nii pangalinkide kui ka krediitkaardimaksete puhul pöörab Tallink erilist tähelepanu maksete turvalisusele. Makselinkide puhul kasutame 128-bitist SSL krüpteeritud kanalit.

Autoga reisijate puhul toimub tellimuse täitmine (kauba üleandmine) laevas või Tallinna sadama piirkonnas Tallink Pre-Orderi punktis, mis asub pärast autode check-in’i. Info kauba üleandmise täpse asukoha kohta (kas laevas või Pre-Orderi punktis) saab klient tellimuse kinnituse e-kirjast, mis saadetakse peale veebilehel tellimuse eest tasumist. Autoga reisijad peavad pöörduma kauba kättesaamiseks Tallink Pre-Orderi punkti vähemalt 1 tund enne laeva väljumist v.a kella 10.30 väljumisel, mil kliendid saavad kaubad kätte alates kella 10.00-st vastavalt Eesti Vabariigi alkoholiseadusele.
Autoga reisijatele väljastatakse kaup isikut tõendava dokumendi alusel.

Tähelepanu! Kell 7.30 Tallinnast väljuvale laevale tehtud tellimuse täitmine toimub laevas.

Car Shopping Cruise (ostukruiis autoga) reisijatele toimetatakse kaubad mugavaks laadimiseks laeva autotekile väljumisel Tallinnast. Täpsed kättetoimetamise juhised erinevate laevade puhul leiate tellimuse kinnituse e-kirjast, mis saadetakse peale veebilehel tellimuse eest tasumist.

Jalgsireisija saab tellitud kauba kätte isikut tõendava dokumendi alusel Tallinna-Helsingi või Tallinna-Stockholmi suunal laeva supermarketist või laeva Pre-Orderi müügiletist 30 minutit enne laeva Helsingi või Stockholmi sadamasse jõudmist. Täpsed kättetoimetamise juhised erinevate laevade puhul leiate tellimuse kinnituse e-kirjast, mis saadetakse peale veebilehel tellimuse eest tasumist.

Kui Tallinnast Helsingisse või Stockholmi reisi kellaaeg või /kuupäev muutub, siis peab klient isiklikult saatma e-kirja aadressile shopping@tallink.com või helistama telefonil +372 640 9808. Juhul kui Tallinna-Helsingi või Tallinna-Stockholmi reis lükkub varasemaks (kui tellimuses algselt märgitud), tuleb sellest teavitada vähemalt 2 tööpäeva enne uue reisi toimumise algusaega.

Juhul kui Tallinna-Helsingi või Tallinna-Stockholmi reis lükkub hilisemaks kui tellimuses algselt märgitud, tuleb sellest teavitada vähemalt 2 tööpäeva enne algse reisi toimumise aega.

Kui tellimuses näidatud reis jääb ära, tuleb tühistada ka Pre-Orderi tellimus. Tellimuse tühistamisest tuleb teatada vähemalt 2 tööpäeva enne algselt määratud Tallinna-Helsingi või Tallinna-Stockholmi reisi algust telefonil +372 640 9808 või saata e-kiri shopping@tallink.com Eeltoodud tingimuste täitmisel tagastatakse tellijale kogu tema poolt tellimuse eest tasutud rahasumma.

Jah, kui tellimuse vormistamisel veebis logib klient poodi sisse oma Club One’i kontoga.

Tähelepanu! Uue Club One’i konto registreerimine ja olemasoleva kontoga sisselogimine peab toimuma tellimuse vormistamisel enne tellimuse eest tasumist.

Kui Club One’i number on jäänud tellimusele lisamata, tuleb kuni 2 tööpäeva enne tellimuse täitmise tähtaega saata e-kiri aadressile shopping@tallink.com või helistada telefonil +372 640 9808), et saaksime lisada kaardi andmed tellimusele. Oma Club One’i number ja tellimuse info (tellimuse number, oma nimi) tuleb teatada Pre-Orderi klienditeenindusele. Kui tellimuse täitmiseni on vähem kui 2 tööpäeva, ei ole Club One’i numbrit enam võimalik tellimuse andmetele lisada.

Club One’i number on:

  • kaardi tagaküljel olev 16-kohaline number;
  • Tallink Silja äpis leiab kaardinumbri alajotisest „Rohkem infot digitaalse kaardi kohta“. Lisainfot äpi kohta https://www.tallink.ee/tallinki-app.

Club One’i numbri saab tellimusele tagantjärele lisada kuni 2 tööpäeva enne tellimuse täitmise tähtaega. Oma Club One’i number ja tellimuse info (tellimuse number, oma nimi) tuleb teatada Pre-Orderi klienditeenindusele (saata e-kiri aadressile shopping@tallink.com või helistada telefonil +372 640 9808), et leida õige tellimus. Kui tellimuse täitmiseni on vähem kui 2 tööpäeva, ei ole Club One’i numbrit enam võimalik tellimuse andmetele lisada.

Club One’i number on:

  • kaardi tagaküljel olev 16-kohaline number;
  • Tallink Silja äpis leiab kaardinumbri alajotisest „Rohkem infot digitaalse kaardi kohta“. Lisainfot äpi kohta  https://www.tallink.ee/tallinki-app.

Tallink Pre-Order: telefon E-R (tööpäevadel) 9.00-18.00 +372 640 9808; e-post: shopping@tallink.com