Uudised

Täiendasime valikut! 

Pre-Orderist saad nüüd tellida viit uut veini. Loe, mida pakume! 

Bottega Sauvignon Colliot iseloomustab õrn mineraalsus ja elegantne tasakaal, kandes suure veinivalmistustraditsiooniga territooriumi märgist. Maitselt mineraalne ja mahlane, paistab silma elegantsuse, püsiva maitse ja hea struktuuri poolest. 

Cecilia Beretta Freeda Rosé Trevenezie veini saadakse Garda järve lõunapiirkonna viinamarjade oskuslikul segamisel. See on täiuslik kombinatsioon puuviljadest ja vürtsikatest aroomidest koos tugeva mineraalsuse ja värskusega. Järelmaitse on pikk ja harmooniline. 

Wolfberger Pinot Noir on pehme ja kerge. Lõhnas on tunda punaseid vilju, maitselt kuiv, kuid puuviljane, pehmete tanniinidega, tasakaaluka ja maheda maitsega. See on äärmiselt võluv punane vein, mis sobib hästi maheda juustu, linnuliha või köögiviljaroogade kõrvale. 

19 Crimes Revolutionary Rosè on värskendav ja kuiv, rikkaliku maasika- ja vaarikaaroomi ning lille- ja virsikunootidega. Inspireeritud inimestest, kes saadeti Austraaliasse rasket tööd tegema – see vein austab nende inimeste lugu ja maailma, mille nad lõid. 

Lanson “Le Rosé Fruit Market” Limited Edition šampanja on värske, puuviljane ja õrn. Inspireeritud puuviljaturu kioskitest, mille mitmekesisus ilmneb ka „Le Rosé“ šampanja maitses. See cuvée sobib suurepäraselt suvepäeval jagamiseks.