Uudised

Õnne, kallis Eesti!

Tähista Eesti vabariigi sünnipäeva koos Pre-Orderiga. Meie valikust leiad sobivad keelekasted ja suupisted kõikidele külalistele. 

Till-till-till! Helisevad elegantselt Corvezzo Blanc de Blancs Spumante Organicu sihvakad vahuveiniklaasid. Meeldiv koosviibimine võib alata! 

Liviko Wild Strawberry maasikaliköör sobib suurepäraselt peo hakul aperitiiviks või õhtu lõpetamisel viimaseks mekutuseks. Metsmaasika omapärane maitse kõnetab sageli just eakamaid prouasid. 

Pearoa kõrvale serveeri klassikalist kuiva Fizz Original Dry siidrit, mis täiustab hästi nii liha-, kala- kui ka kanaroogi. Kõik Fizzi siidrid on valmistatud parimast Eesti õunaveinist, maitsete loomisel on kasutatud vaid naturaalseid lõhna- ja maitseaineid. 

Õllesõbra prae seltsi passib kenasti hele laager Komandor Brew, mille õrn humalane mekk toob välja roa säravaimad küljed.  

Ära unusta maiust! Kalev EESTI pralineekommi krõmpsuva kooriku all on peidus sametine tekstuur ja rikkalik kreemitäidis. Ampsa tükk ja käsi haarab juba järgmist suutäit! 

Tuletame meelde, hoia oma keha ja vaimu – tarbi magusat ning alkoholi mõõdutundega. 

Vabadus väärib tähistamist!