Uudised

Sinu jaanipäeva poenimekiri on siin!

Jaanipäeval keel juba kuivada ei saa. Pane lauale kena pudel veini või vala lastele külm klaas karastusjooki – kogu vajaliku saad merereisilt kaasa osta.  

Legendaarne Coca-Cola, armastatud karastusjook aastast 1886. Aukülaline nii pidu- kui ka argipäeval, sobib nii peene õhtusöögi kui kiirtoidu kõrvale. Seda tõeliselt universaalset ja värskendavat jooki on suveks mõttekas hoolega varuda.  

Saaremaa Tuulik on kerge ja hele laager, mille pehmes maitses tuleb kõigepealt esile linnaste magus joon ning järelmaitsesse lisandub karge humala karakter. Tuuliku kerges ja värskes lõhnas kombineeruvad omavahel Baieri linnased ja aromaatne humal. 

Corvezzo Rosé Spumante Organic on värske ja maitsev vahuvein, milles on tunda noote punastest marjadest, virsikust ja õunast. Sobib nautimiseks iseseisvalt ning on suurepärane jook tähtpäevadeks. Sobitub hästi eelroogade, pitsa, mereandide ja taimse toiduga. 

Õlgkollase värvusega Gato Negro Chardonnay on kuiv valge vein, mille aroomis on tunda tsitruseid, eksootilisi puuvilju ja kerget röstisust. Vein on maitselt värske, ümar, selles on tunda troopilisi puuvilju ja lilli. Sobib hästi kala, värskete juustude ja taimse toiduga. 

Jaanipäevapeoks ideaalne Chill Out Bright & Breezy Rosé on maitselt mahlane ja magusalt marjane, suurepärase happesuse ja puhta järelmaitsega. Soovitame serveerida jahutatult, sobib hästi aperitiiviks või koos salatite ja eelroogadega.