Corvezzo

Blanc de Blancs Spumante Organic 75 cl 11.5%

9,90 1L / 13,20 €

Corvezzo Spumante Blanc de Blancs on särav ja värskendav mulliga vein Itaaliast, mis on valmistatud glera, chardonnay ja pinot blanc viinamarjadest. Sellel veinil on suhkrusisaldus 12,5 g/l.

Veini aroomis avanevad võluvad valgete lillede noodid, mida saadavad õrnad vihjed pirnist ja värskest rohelisest õunast. Esimesest hetkest alates pakub see vein suurepäraselt värskendavat tunnet, millele järgneb valgete lillede ja rohelise õuna maitsepomm. Mullid on väikesed ja vein pakub täiuslikku tasakaalu puuviljasuse ja värskuse vahel.

Corvezzo on 100% sertifitseeritud orgaaniline pereveinikoda, millel on üle poole sajandi veinitootmise kogemust. Nende viinamarjaaiad (154 ha) asuvad Treviso lähedal, Itaalias, Dolomiitide ja Aadria mere vahelisel alal, mis on ideaalne koht orgaaniliste viinamarjade tootmiseks. Corvezzo on juhtiv orgaanilise Prosecco ja Pinot Grigio tootja ning järgib säästva veinitootmise tavasid.

Corvezzo Spumante Blanc de Blancs on suurepärane valik neile, kes hindavad värskendavat ja puuviljast säravat veini. See sobib suurepäraselt kokku erinevate eelroogade, mereandide või Aasia toiduga, tuues esile selle veini mitmekülgsuse ja maitseelamuste rikkuse.

Viinamari: Glera, Pinot Blanc, Chardonnay
Piirkond: Veneto
Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood248943
Suurus75 cl
Alkoholisisaldus11.5 %
PäritolumaaItaalia
KuivusasteKuiv
TootetüüpSpumante
PakendKlaaspudel
1
Kokku9.9 €