Versace

Man Eau Fraiche EdT 100 ml

69,90 1L / 699,00 €

Versace Man Eau Fraiche EdT on värskendav ja rafineeritud meestelõhn, mis tabab Vahemere luksuse olemust. See on loodud kaasaegsele härrasmehele, kes kiirgab enesekindlust ja karismat.

Lõhn algab värske ja elustava noodipuhanguga, sealhulgas sidrun, bergamott ja roosipuit. Need tsitruselised ja puidused noodid loovad tõstva ja ergastava alguse, tekitades elujõu ja elavuse tunde.

Lõhna arenedes ilmub esile süda, kuhu kuuluvad tarragon, salvei ja pipar, lisades kompositsioonile vürtsi ja intriigi. Need maitsetaimede ja aroomide noodid annavad koostisele sügavuse ja keerukuse, luues köitva ja rafineeritud elamuse.

Alusnoodid seedripuust, muskusist ja safranist loovad soojendava ja sensuaalse vundamendi. Need noodid lisavad lõhnale sensuaalsuse ja mehelikkuse, jättes kestva mulje.

Versace Man Eau Fraiche EdT on mitmekülgne lõhn, mis sobib kandmiseks nii päeval kui õhtul. See on ideaalne neile, kes hindavad värsket ja peenustatud lõhna, mis täiendab nende enesekindlat ja stiilset isiksust muretult.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood212137
Suurus100 ml
PäritolumaaItaalia
TootetüüpEDT
SuguMehed
1
Kokku69.9 €