Hugo Boss

Boss The Scent Magnetic for Her EdP 50 ml

81,90 1L / 1 638,00 €

Esitleme Hugo Boss’i lõhna “Boss The Scent Magnetic for Her EdP” – lõhna, mis kiirgab magnetilist tõmmet, võlu ja sensuaalsust. Sukelduge selle erakordse aroomi haaravasse ja vastupandamatusse aurasse.

Boss The Scent Magnetic for Her EdP Hugo Boss’ilt on meisterlikult loodud tekitamaks enesekindlust, naiselikkust ja meeliülendavat sensuaalsust. See on austusavaldus naistele, kes tunnevad ja väljendavad oma võrgutavat jõudu, jättes endast maha unustamatu mulje. See parfüüm on suunatud neile, kes hindavad puuviljaste ja lilleliste nootide harmooniat, luues nii lummava ja nauditava koosluse.

Boss The Scent Magnetic for Her EdP südames on lummav ja peen nootide segu. Lõhn avaneb mahlaste ja elavate puuviljade puhanguga, luues võrgutava ja köitva sissejuhatuse. Need tipunoodid sillutavad tee magnetilisele lõhnateekonnale, mis ees ootab.

Lõhna arenedes avanevad õrnad valged lillelõhnad ja võluv vanill, lisades koostisele sügavust ja sensuaalsust. Need elemendid segunevad sujuvalt, luues võrgutava ja enesekindlat võlu kiirgava lõhnabuketi.

Baasnootides olev kreemjas ja sõltuvust tekitav röstitud tonka oapõhi pakub kauakestvat ja vastupandamatut embust. Need noodid lisavad sügavust ja peenust, luues lõhna, mis on samaaegselt magnetiline ja elegantne.

Kogege võrgutamise jõudu Hugo Boss Boss The Scent Magnetic for Her EdP abil. Laske sellel parfüümil inspireerida teie enesekindlust, võtke omaks oma naiselikkus ja jätke kõikjale, kuhu lähete, magnetiline mulje.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood251501
Suurus50 ml
PäritolumaaPrantsusmaa
TootetüüpEDP
SuguNaised
1
Kokku81.9 €