Hugo Boss

Boss The Scent EdT 50 ml

71,90 1L / 1 438,00 €

Tutvustame Hugo Bossi “Boss The Scent EdT” – lõhna, mis kehastab kütkestust, võlu ja rafineeritud mehelikkust. Sukelduge selle erakordse aroomi paeluvasse ja lummavasse aurasse.

Hugo Bossi poolt hoolikalt loodud “Boss The Scent EdT” kutsub esile enesekindla, magnetilise ja vastupandamatu kütkestuse. See on austusavaldus kaasaegsele mehele, kes võtab omaks oma sisemise sensuaalsuse ja kiirgab pingutuseta võlu. See lõhn on mõeldud neile, kes hindavad aroomiliste ja puiduste nootide harmoonilist segu, luues kooskõlalise ja lummava kompositsiooni.

“Boss The Scent EdT” südames on lummav ja keerukas nootide segu. Lõhn avaneb vürtsika ja aroomilise ingveri purskega, luues intrigeeriva ja lummava sissejuhatuse. Need tipunoodid sillutavad teed kütkestavale ja magnetilisele teekonnale, mis ootab ees.

Lõhna arenedes paljastuvad lavendli ja maninka vilja südamenoodid, lisades kompositsioonile sügavust ja võlu. Need elemendid sulanduvad ühtlaselt, luues enesekindlust ja sensuaalsust kiirgava paeluva ja keeruka buketi.

Põhinoodid nahast ja puidust akordidest pakuvad sensuaalset ja kestvat embust. Need lisavad sügavust ja rafineeritust, luues lõhna, mis on nii lummav kui ka unustamatu.

Kogege Hugo Bossi “Boss The Scent EdT” kütkestavat ja rafineeritud võlu. Las lõhn innustab teie enesekindlust, tugevdab teie magnetilisust ja jätab, kuhu iganes te lähete, mälestuse rafineeritud mehelikkusest.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood226487
Suurus50 ml
PäritolumaaÜhendkuningriik
TootetüüpEDT
SuguMehed
1
Kokku71.9 €