Giorgio Armani

My Way EdP 50 ml

76,50 1L / 1 530,00 €

Tutvustame Giorgio Armani “My Way EdP” – lummavat ja kaasaegset lõhna, mis tähistab eneseavastust, autentsust ja sidet maailmaga. See on loodud enesekindlale ja seikluslikule naisele, kes on valmis avastama uusi horisonte.

“My Way EdP” algab erksa ja elustava bergamoti ning apelsiniõie kombinatsiooniga, luues värske ja tõstva tipunoodi, mis valmistab teekonnaks ette. Need esmased noodid manavad optimismi ja positiivsuse tunde.

Lõhna arenedes saavad peaosas sõna tuberoos ja jasmiin. Need lillelised noodid lisavad elegantsi ja naiselikkust, luues harmoonilise ja lummava buketi. Nende lillede koosmäng esindab erinevaid kogemusi ja kohtumisi, mis kujundavad meie isiklikku teekonda.

Vanilje ja valge muskus põhinootides pakuvad sooja ja sensuaalset alust. Need loovad lohutava ja ümbritseva aroomi, sümboliseerides püsivaid ja sügavaid sidemeid, mida me oma teel loome.

“My Way EdP” pudeli disain peegeldab lõhna kaasaegset ja naiselikku vaimu. Sel on stiilne silindrikujuline kuju sinise korgi ja kuldse rõngaga, mis esindab erinevate kultuuride vahelist sidet ja meie kõigi ühiseid kogemusi.

“My Way EdP” on mitmekülgne lõhn, mis sobib igaks sündmuseks. See kutsub teid omaks võtma oma individuaalsust, järgima oma kirgi ja avastama ümbritseva maailma ilu ja rikkust.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood245254
Suurus50 ml
PäritolumaaPrantsusmaa
TootetüüpEDP
SuguNaised
1
Kokku76.5 €