Giorgio Armani

Acqua Di Gio EdT 50 ml

68,90 1L / 1 378,00 €

Tutvustame Giorgio Armani “Acqua Di Gio EdT” – populaarset ja ikoonilist meeste lõhna, mis püüab kinni Vahemere olemuse. See on värske ja elav aroom, mis on saanud meeste lõhnade maailmas ajatuks klassikaks.

Lõhn avaneb ergutavate tipunootidega bergamotist, nerolist ja rohelisest mandariinist, luues värskuse ja energia purske. Südamenootides paljastub jasmiini, rosmariini ja hurmaa segu, lisades lillelist ja ürdist keerukust. Lõpuks annavad põhinoodid patšulist, seedripuust ja valgest muskusest sooja ja puiduse aluse, andes lõhnale sügavuse ja püsivuse.

Acqua Di Gio EdT on tuntud oma puhta ja akvaatilise iseloomu poolest, meenutades merd, päikest ja loodust. See on mitmekülgne lõhn, mis sobib nii vabal ajal kasutamiseks kui ka ametlikeks sündmusteks, pakkudes värskendavat ja elavat kogemust. Eau de Toilette’i kontsentratsioon tagab tasakaalustatud projektsiooni ja püsivuse, võimaldades nautida lõhna kogu päeva vältel.

Kogege ajatut Vahemere võlu Giorgio Armani Acqua Di Gio EdT-ga ja laske selle värskendavatel ja elavatel nootidel viia teid looduse ilu ja rahu maailma.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood23414
Suurus50 ml
PäritolumaaPrantsusmaa
TootetüüpEDT
SuguMehed
1
Kokku68.9 €