Hugo Boss

Boss Bottled Elixir 50 ml

89,90 1L / 1 798,00 €

Hugo Boss Boss Bottled Elixir on sügav ja meelikütkestav parfüüm meestele, mis toob endaga kaasa värskendava puudutuse ja ajatu maskuliinsuse. 2023. aastal turule toodud lõhn on Amber Spicy kategooriast, pakkudes rikkalikku ja kütkestavat aroomielamust.

Parfüümi sissejuhatus on erakordne, kus kardemon ja viiruk loovad vürtsika ja aromaatse alguse, juhatades sisse meeldejääva lõhnareisi. Need tipunoodid äratavad meeled ja loovad ootuse järgnevatele aroomidele. Lõhna südames avaldub patšuli ja vetiveeria elegantne duo, mis lisab kompositsioonile sügavust ja keerukust. Need keskmised noodid loovad õhkkonna, mis on korraga nii peen kui ka võrgutav, rõhutades kandja isikupära ja karismat.

Alusnoodid, kus domineerivad labdanum ja seedripuu, pakuvad sooja ja püsiva aluse, mis jääb nahale kauakestvaks jäljeks. Need noodid loovad rahustava ja kütkestava lõppliigutuse, mis muudab Hugo Boss Boss Bottled Elixir’i tõeliselt meeldejäävaks. See on parfüüm meestele, kes hindavad aegumatut elegantsi ja maskuliinsust, olles samal ajal kaasaegsed ja enesekindlad.

Hugo Boss Boss Bottled Elixir on kui hümn mehelikkusele ja rafineeritusele, olles täiuslik valik mehele, kes soovib oma päeva lisada natuke luksust ja isikupära. See on lõhn, mis ei jäta kedagi ükskõikseks.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood5000219
Suurus50 ml
PäritolumaaPrantsusmaa
TootetüüpEDP
SuguMehed
1
Kokku89.9 €