Hugo Boss

Boss The Scent For Her EdP 50 ml

76,90 1L / 1 538,00 €

Tutvustame Hugo Boss “Boss The Scent For Her EdP” – lõhna, mis vangistab meeled ja tähistab võrgutamise jõudu. Sukelduge selle võluva ja sensuaalse lõhna maailma.

Hugo Bossi loodud Boss The Scent For Her EdP on hoolikalt valmistatud, et tekitada külgetõmbe, enesekindluse ja naiselikkuse tunnet. See on kummardus naistele, kes omavad oma võrgutavat olemust ja jätavad unustamatu mulje. Lõhn on loodud neile, kes hindavad lilleliste ja puuviljaste nootide kombinatsiooni, mis loovad harmoonilise ja köitva koosluse.

Boss The Scent For Her EdP südames on köitev ja keerukas nootide kombinatsioon. Lõhn avaneb mahlaka ja sametise virsiku puhanguga, luues võrgutava ja köitva sissejuhatuse, mis sillutab teed ees ootavale lummavale teekonnale.

Kui lõhn areneb, paljastuvad õrna osmanthuse õie ja sooja kakao südamenoodid, lisades koostisele sügavust ja sensuaalsust. Need elemendid sulanduvad sujuvalt, luues köitva ja võrgutava lillebuketi, mis kiirgab enesekindlust ja külgetõmmet.

Baasnootide röstitud tonka oad pakuvad pikantset ja vastupandamatut embust. Need lisavad lõhnale sügavust ja keerukust, luues lõhna, mis on nii võrgutav kui ka elegantne.

Kogege võrgutamise jõudu Hugo Boss Boss The Scent For Her EdP abil. Las lõhn inspireerib teie enesekindlust, tõstab teie sensuaalset olemust ja jätab unustamatu mulje kuhu iganes lähete.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood230198
Suurus50 ml
PäritolumaaÜhendkuningriik
TootetüüpEDP
SuguNaised
1
Kokku76.9 €