Elizabeth Arden

8 Hour Cream Body Cream 400 ml

29,90 1L / 74,75 €

Elizabeth Arden 8 Hour Cream Body Cream on luksuslik ja intensiivne niisutav kreem, mis on mõeldud pakkuma pikaajalist niisutust ja toitvat hooldust teie nahale. See kehakreem sisaldab hoolikalt valitud koostisosade segu, mis koos toimivad selleks, et rahustada, niisutada ja parandada teie naha üldist tervist ja välimust.

Elizabeth Arden 8 Hour Cream Body Cream eesmärk on pakkuda inimestele lahendust, mis vastaks nende naha niisutamise vajadustele, jättes selle pehmeks, elastseks ja sädelevaks. See on formuleeritud rikkaliku ja kreemja tekstuuri abil, mis imendub kergesti, pakkudes sügavat niisutust ja edendades tervislikku jumet.

Kehakreemi koostis sisaldab niisutavaid koostisosi, antioksüdante ja vitamiine, mis sügavalt toidavad ja kaitsevad nahka. Need elemendid toimivad koos, et pakkuda pikaajalist niisutust, parandada naha tekstuuri ja soodustada sädelevat jumet.

– Intensiivne niisutus Pakub sügavat ja intensiivset niisutust, aidates säilitada naha niiskustasakaalu.
– Toitainerikas koostis Sisaldab niisutavaid koostisosi, antioksüdante ja vitamiine, mis soodustavad naha tervist ja heaolu.
– Luksuslik tekstuur Pakub rikkalikku ja kreemjat tekstuur, mis imendub kergesti, jättes maha rasvase jäägi.
– Sobib igapäevaseks kasutamiseks Mõeldud igapäevaseks kasutamiseks, edendades naha pehmust, elastsust ja üldist sära.
– Parandab naha välimust Parandab teie naha välimust, edendades tervislikku ja sädelevat jumet.

Kogege Elizabeth Arden 8 Hour Cream Body Cream eeliseid, kuna see niisutab sügavalt, toidab ja parandab teie naha tervist ja ilu. Inspireerituna soovist leida luksuslik ja tõhus kehahooldusvahend, saab sellest kehakreemist teie nahahooldusrutiini lahutamatu osa, pakkudes teile vahendeid pehme, elastse ja sädeleva naha saavutamiseks ning säilitamiseks, millega võite uhkust tunda.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood251496
Suurus400 ml
PäritolumaaHispaania
TootetüüpKehakreemid
SuguNaised
Kokku29.9 €