Kampaania Hugo Boss

Boss Alive Parfum 50 ml

Tavahind94,90  Original price was: 94,90 €.Current price is: 92,90 €.1L / 1 858,00 €

Tutvustame teile Hugo Boss “Boss Alive Parfum” – lõhna, mis kehastab elujõu ja enesekindluse olemust. Sukelduge selle lummava ja võrgutava aroomi aurasse.

Boss Alive Parfum Hugo Bossilt on meisterlikult loodud, et tekitada enesekindluse, energia ja eneseusu tunnet. See on kummardus naistele, kes omavad oma kirgi ja kiirgavad jõudu. See lõhn on loodud neile, kes hindavad rikkalike ja luksuslike nootide kombinatsiooni, luues võrgutava ja jõustava kompositsiooni.

Boss Alive Parfumi südames on köitev ja rafineeritud nootide segu. Lõhn avaneb elava ja mahlaka ploomi nootidega, luues köitva ja võrgutava sissejuhatuse. Need tipunoodid seavad lava intensiivseks teekonnaks, mis ees ootab.

Lõhna arenedes paljastuvad võrgutavad jasmiin sambaci ja soe vanilje südamenoodid, lisades kompositsioonile sügavust ja naiselikkust. Need elemendid segunevad sujuvalt, luues võrgutava ja jõustava buketi, mis õhkab enesekindlust ja võlu.

Rikkalikud ja sensuaalsed tonka uba ning kreemjas sandlipuu baasnoodid pakuvad sooja ja pikaajalist embust. Need lisavad aroomile sügavust ja intensiivsust, luues lõhna, mis on korraga võrgutav ja jõustav.

Kogege elujõu ja enesekindluse olemust Hugo Boss Boss Alive Parfumi abil. Laske lõhnal tõsta teie vaimu ja inspireerida teid oma kirgede omaksvõtmiseks, kus iga hetk on täis enesekindlust ja energiat.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood252260
Suurus50 ml
PäritolumaaPrantsusmaa
TootetüüpEDP
SuguNaised
1
Kokku92.9 €