Uudised

Palju õnne, Soome!

Vabadus on väärt vara. Tähista põhjanaabrite iseseisvuspäeva piduliku õhtusöögiga!  

Kõlista pidulauas klaase Finna Lakka Sparkling Drink alkoholivaba mesise murakamulliga. Jook passib suurepäraselt kergete eelroogade kõrvale. Peale pidu võid rahuliku südamega ka autorooli istuda. 

Champagne Lombard Extra Brut Premier Cru on väärikas Lombardide perefirma signatuuršampanja, mis sobib hästi mereandide, koorikloomade ja kalaga. Jahuta jook enne serveerimist 10 kraadini, nii tulevad keelekaste erinevad maitsenüansid veelgi paremini esile. 

Paku kihiseva kõrvale siidiseid piimašokolaadi komme Karl Fazer Milk Chocolate Finland Chocolate Boxist, mis vabastavad suus sulades vastupandamatu magususe. Rikkalik kakaomaitse koos kreemja tekstuuriga loob tõeliselt luksusliku šokolaadielamuse. 

Õhtusöögi kõrvale sobib hästi põhjanaabrite õlleklassika Koff Export, mis oma värske ja aromaatse maitsega sobib suurepäraselt valget veini asendama. 

Hiljem kamina ees leiba luusse lastes paku endale ja külalistele üks kuum tassitäis Loimu glögi, mille klassikalised jõuluvürtsid teevad seest mõnusalt soojaks. 

Tarbi alkoholi mõõdutundega, keha tänab Sind.