Uudised

Hellita oma sõpru

Üllata lähedasi sõbrapäeval meeldejääva koosviibimisega – paku neile head ja paremat Pre-Orderi laiast joogi- ning maiustuste valikust! 

Alustage õhtut kihiseva Champagne Lombard Extra Brut Premier Cru Rosé ja suusulava Fazeri Geiša piimašokolaadi duetiga. Šampanja kuiv heleroosa mull kõdistab sarapuupähklikreemi siidist koostist, luues nautlejate maitsemeeltele unustamatu sümfoonia. 

Barone Montalto Nero d’Avola Rosato passib suurepäraselt juhtima kergemaid eelroogasid, salateid ning juuste. Oma puuviljase kuivusega laseb see vein oma partneril tõeliselt särada. Ideaalne roosa klaasitäis aperitiiviks! 

Perla del Sur Rosado Tempranillo sobib hästi pisut magusamat keelekastet eelistavatele pidulistele. Hispaaniast pärit särtsaka iseloomuga vein toob suurepäraselt esile linnuliha, salatite ja kalaroogade erinevad maitsenüansid. 

Oi, kingitused on jäänud tähelepanuta! Üllata oma kallimat Versace Bright Crystal Setiga ning näita, et mõistad tänapäevase naise soove. Ka noorsandidele leiab meie valikust moodsaid lõhnu kuulsatelt tootjatelt. 

Soovime Sulle kõige mõnusamat sõbrapäeva!