Seagram's

VO 100 cl 40.0%

32,90 1L / 32,90 €

Seagram’s VO on Kanada segatud viski, mis on juba aastakümneid rõõmustanud viskihuvilisi. Selle valmistamisel kasutatakse hoolikalt valitud teraviljaviskeid ja küpsete linnaseviskide segu, mis annab viskile sujuva ja tasakaalustatud maitseprofiili.

Seagram’s VO on tuntud oma meelitava aroomi poolest, kus võib tunda vanilli, karamelli ja röstitud tamme noote. Maitsemeeltel pakub see harmoonilist kooslust magusatest ja soolastest maitsetest, milles on aimata võikaramelli, kuivatatud puuvilju ja õrna vürtsikust. Viskil on keskmise täidlusega tekstuur ning sametine silekus, mis libiseb keelel mõnusalt.

Seagram’s VO järelmaitse on soe ja rahuldustpakkuv, jättes järele püsiva magususe ja õrnad tammenoodid. See on mitmekülgne viski, mida võib nautida puhtalt, jääga või kasutada olulise koostisosana klassikaliste viskikokteilide nagu Old Fashioned või Manhattan valmistamisel.

Seagram’s VO on teeninud maine oma järjepideva kvaliteedi ja ligipääsetava maitseprofiili poolest, muutes selle armastatud valikuks viskihuviliste seas, kes otsivad sujuvat ja nauditavat viskikogemust. Olgu see siis puhtalt nautimiseks või kokteilidesse segamiseks, Seagram’s VO pakub maitset Kanada viskikäsitööoskustest.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood21571
Suurus100 cl
Alkoholisisaldus40.0 %
PäritolumaaKanada
TootetüüpCanadian Whisky
PakendKlaaspudel
1
Kokku32.9 €