Patron

Anejo 100 cl 40.0%

71,90 1L / 71,90 €

Patron Anejo on esmaklassiline tequila, mida toodab Patrón Spirits Company, tuntud oma kvaliteetsete ja käsitööna valmistatud tequilade poolest. See kuulub Patróni portfelli ja esindab nende vananenud visandit, pakkudes rikkalikku ja keerukat maitseprofiili.

Patron Anejo valmistatakse 100% sinisest agaavist, mis kasvab Mehhiko Jalisco kõrgmaadel. Agaav koristatakse, röstitakse, kääritatakse ja destilleeritakse traditsiooniliste meetoditega. Pärast destilleerimist laagerdatakse tequilat tammest vaatides vähemalt 12 kuud, võimaldades sellel arendada oma erilist karakterit.

Patron Anejo maitseprofiil on iseloomulikult sujuv, keerukas ja tasakaalustatud. See pakub noote vanillist, karamellist, meest, tammevaadist ning aimdusi tsitruselisest ja vürtsist. Laagerdamisprotsess annab tequilale täiendava sügavuse ja rikkuse, luues siidise tekstuuri ja pika rahuldustpakkuva järelmaitse.

Patron Anejo’t nautitakse puhtalt või jääga, võimaldades täielikult nautida selle keerukaid maitseid. Seda saab kasutada ka kvaliteetsete tequilakokteilide valmistamisel, lisades sügavust ja elegantsi teie valitud joogile.”

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood252821
Suurus100 cl
Alkoholisisaldus40.0 %
PäritolumaaMehhiko
TootetüüpTekiila
PakendKlaaspudel
1
Kokku71.9 €