Diesel

Only The Brave EdT 50 ml

47,90 1L / 958,00 €

Tutvustame Diesel “Only The Brave EdT” – julget ja jõulist lõhna, mis esindab jõudu, julgust ja otsustavust. See on loodud modernsele mehele, kes kartmatult astub vastu väljakutsetele ja järgib oma teed.

Only The Brave EdT avaneb värske ja energilise sidruni ja mandariini seguuga. Need tsitruse esinoodid annavad lõhnale elava ja tõstetud alguse, valmistades ette eelseisvaks teekonnaks.

Kui lõhn areneb, lisavad südamenoodid nagu seedripuu ja kannike puudutuse elegantsist ja mehelikkusest. Need noodid toovad kompositsiooni sügavust ja keerukust, luues enesekindluse ja eneseusu tunde.

Alusnoodid nagu merevaik, nahk ja bensoiin annavad lõhnale sooja ja sensuaalse aluse. Need noodid lisavad kütkestavat ja vastupandamatut võlu, jättes endast jälje, mis köidab teid ümbritsevaid inimesi.

Only The Brave EdT ikooniline pudelidisain kujutab endast rusikaga kätt, sümboliseerides jõudu ja otsustavust. See on meeldetuletus, et omaks võtta oma sisemine jõud ja läheneda elu väljakutsetele julgusega.

Only The Brave EdT on lõhn, mis kehastab vastupanuvõime ja individuaalsuse vaimu. See on lõhn neile, kes julgevad erineda ja jätta püsiva mulje kõikjal, kuhu nad lähevad.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood210199
Suurus50 ml
PäritolumaaPrantsusmaa
TootetüüpEDT
SuguMehed
1
Kokku47.9 €