Hugo Boss

Boss Femme By Boss EdP 50 ml

62,90 1L / 1 258,00 €

Tutvustame “Hugo Boss Boss Femme By Boss EdP” – lõhna, mis kehastab naiselikkuse, elegantsi ja graatsia olemust. Sukelduge selle erakordse aroomi lummavasse ja rafineeritud aurasse.

“Hugo Boss Boss Femme By Boss EdP” on hoolikalt valmistatud, et tekitada enesekindluse, sensuaalsuse ja naiselikkuse tunnet. See on austusavaldus naistele, kes tunnustavad oma sisemist jõudu ja kiirgavad graatsiat. Lõhn on loodud neile, kes hindavad lilleliste ja puuviljaste nootide kombinatsiooni, luues harmoonilise ja lummava koostise.

Lõhna südames on lummav ja rafineeritud nootide segu. Aroom avaneb värskendava mandariini ja mustsõstra puhanguga, luues elava ja ahvatleva sissejuhatuse. Need ülemised noodid loovad aluse paeluva teekonna jaoks, mis ees ootab.

Lõhna arenedes avanevad delikaatse freesia ja jasmiini õienoodid, lisades koostisele sügavust ja naiselikkust. Need elemendid segunevad sujuvalt, luues lummava ja sensuaalse buketi, mis kiirgab enesekindlust ja võlu.

Põhinootides lisavad soe merevaik ja muskus pehme ning püsiva embuse. Need noodid lisavad sügavust ja kultiveeritust, luues lõhna, mis on nii elegantne kui ka jõustav.

Kogege naiselikkuse ja armu essentsi “Hugo Boss Boss Femme By Boss EdP” abil. Laske lõhnal inspireerida teie enesekindlust ja tunnustage oma sisemist jõudu, kus iga hetk on täidetud elegantsi ja võluga.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood203492
Suurus50 ml
PäritolumaaÜhendkuningriik
TootetüüpEDP
SuguNaised
1
Kokku62.9 €