Hendrick's

Džinn 100 cl 44.0%

44,90 1L / 44,90 €

Hendrick’s Gin on rõõmsameelne ja ebatraditsiooniline džinn, mis eristub oma ainulaadse taimeainete infusiooni ja eristuva maitseprofiili poolest. Šotimaal William Grant & Sons Ltd poolt valmistatud Hendrick’s Gin pakub traditsioonilisele džinnile värskendavat pööret.

Hendrick’s Gin südames on hoolikalt valitud taimeained, sealhulgas kadakamarjad, koriander ja tsitruselise koor. Kuid see, mis selle eriliseks teeb, on Bulgaaria roosikroonlehtede ja kurgi infusioon. Need taimeained on hoolikalt segatud, et luua harmooniline ja köitvad džinn, mis on teistsugune kui ükski teine.

Hendrick’s Ginil on õrn lõhnaaroom, millel on roosi noote ja kergelt värske kurgi alatoon. Maitseelamus on tasakaalustatud ja pehme, ühendades traditsioonilise džinni maitsed roosi õrna magususe ja kurgi krõbeda värskusega. Tulemuseks on džinn, mis on põnev ja ligipääsetav, millel on unikaalne maitseprofiil, mis köidab nii džinnisõpru kui ka uustulnukaid.

Hendrick’s Gin valmistatakse väikestes partiides hoolikalt potiseadme ja Carter-Headi seadme destilleerimismeetodite abil. See tagab kõrgeima kvaliteedi ja tähelepanu detailidele igas pudelis. Džinn villitakse selle ikoonilisse tumedast klaasist pudelisse, mille apoteeker-stiilis disain peegeldab joogi käsitöölist laadi.

Kas puhtalt nautides, jääga rüübates või mitmesuguste kokteilidega segades, pakub Hendrick’s Gin nauditavat ja meeldejäävat joomiselamust. Selle eristuvad maitsed ja köitvad aroomid teevad sellest valiku neile, kes otsivad tõeliselt erakordset džinni.”

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood203262
Suurus100 cl
Alkoholisisaldus44.0 %
PäritolumaaÜhendkuningriik
TootetüüpDžinn
PakendKlaaspudel
1
Kokku44.9 €