Periquita

Reserva 75 cl 13.0%

12,90 1L / 17,20 €

Kogege Periquita Reserva, märkimisväärse punase veini võlu, mis on pärit Portugali kaunilt Setubali poolsaarelt. See erakordne segu näitab veinivalmistamise meisterlikkust ja piirkonna rikkalikku terroiri, pakkudes veini, mis võlub meeled.

Valmistuge laskma end lummata klaasist õhkuvatest ahvatlevatest aroomidest. Vürtsikus seguneb rohkete puuviljadega, luues buketi, mis on nii elujõuline kui ka kutsuv. Õrnad lillelised noodid lisavad elegantsi, muutes iga sõõmu veetlevaks kogemuseks.

Veini maitstes tervitab teid täidlane tunne, mis toob esile selle segu puuviljase iseloomu. Puuviljased maitsed võtavad juhtrolli, ahvatledes maitsemeeli ja pakkudes harmoonilist tasakaalu. Vürtsikus lisab sügavust ja keerukust, säilitades samas pehme ja ümara profiili, mis on nii ligipääsetav kui ka rahuldust pakkuv.

Periquita Reserva ühendab oskuslikult kolm viinamarjasorti. Castelão on kesksel kohal, andes veinile struktuuri ja iseloomu. Tulemuseks on kaunilt tasakaalustatud kompositsioon, mis toob esile iga viinamarja parimad omadused.

Periquita Reserva on oma keerukuse suurendamiseks laagerdunud kaheksa kuud tammevaatides. Tamme õrn mõju lisab maitsele ja tekstuurile peeneid kihte, täiendades puuvilju ja vürtse.
Selle erakordse punaveini kõrvale sobitage kosutavaid roogasid, et rikastada oma söögikogemust. See sobib suurepäraselt veise-, uluki-, lambaliha ja grillitud roogadega, võimendades nende maitseid ja lisades neile rafineeritust.
Nautige Periquita Reserva, täidlase punaveini ahvatlust, mis väljendab Setubali poolsaare olemust. Laske selle lummavatel aroomidel, ahvatlevatel maitsetel ja veetleval keerukusel viia teid Portugali päikesepaistelistele viinamarjaistandustele.

Viinamari: Castelão, Touriga National, Touriga Franca
Piirkond: Península de Setúbal
Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood244537
Suurus75 cl
Alkoholisisaldus13.0 %
PäritolumaaPortugal
KuivusasteKuiv
TäidlusasteTäidlane
TootetüüpPunane vein
PakendKlaaspudel
1
Kokku12.9 €