Gato Negro

Sauvignon Blanc BIB 300 cl 12.0%

19,90 1L / 6,63 €

Gato Negro Sauvignon Blanc on võluv valge vein, mis pakub värskeid ja intensiivseid maitseelamusi. See vein on valmistatud Sauvignon Blanc viinamarjadest, mis pärinevad Tšiili keskosast, Central Valley piirkonnast. Veinil on kahvatukollane värv roheka varjundiga ning sellel on värske ja intensiivne aroom, milles on tunda troopilisi noote nagu greip ja pirn.

Gato Negro Sauvignon Blanc on kuiv ja kerge valge vein, mille maitseprofiilis korduvad troopilised noodid nagu greip ja pirn. Vein pakub suurepärast happesust ja nauditavat pikaajalist puuviljast järelmaitset. See vein sobib suurepäraselt serveerimiseks temperatuuril 10-12°C ning on ideaalne kaaslaseks erinevatele köögiviljaroogadele ja mereandidele.

Gato Negro sündis austusavaldusena meie esimese veinimeistri rõõmsale kaaslasele, mustale kassile, kes oli alati tema kõrval, kui ta lõi veini, mis on täis lõhnu ja maitseid. Gato Negro veinid pakuvad suurepärast hinna ja maitse suhet ning nende tarbijad peavad brändi “Hea Väärtuse” märgiks. Kvaliteedi eksperdid tagavad, et Gato Negro veinid pakuvad igas pudelis järjepidevat kvaliteeti ja maitset. Selle veiniga saate nautida tõelist Tšiili veini traditsiooni ja kvaliteeti ning see on suurepärane valik neile, kes otsivad värsket ja nauditavat Sauvignon Blanc’i veini.

Viinamari: Sauvignon Blanc
Piirkond: Central Valley
Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood207725
Suurus300 cl
Alkoholisisaldus12.0 %
PäritolumaaTšiili
KuivusasteKuiv
TootetüüpValge vein
PakendPakivein
1
Kokku19.9 €