Fernet Branca

Bitter 50 cl 39.0%

17,90 1L / 35,80 €

Fernet Branca on tuntud Itaalia ürdiliköör, millel on julge ja keerukas maitseprofiil. Selle valmistamisel kasutatakse üle 40 ürdi, juure ja vürtsi salajast segu, mis on hoolikalt valitud ja vananenud tammevaatides, et arendada välja nende unikaalsed omadused.

Fernet Brancal on sügav, tumedas pruunis toonis värv ja eristuv aroom, milles kombineeruvad ürdised, piparmündised ja maalähedased noodid. Maitse on intensiivselt mõrkjas ja sisaldab mitmetahulist segu ürdistest ja meditsiinilistest nootidest. See pakub jõulist ja täidlase kehaga maitset, milles on aimata piparmündi, eukalüptuse, kummeli ja teiste taimede maitsenüansse. Mõrkjus tasakaalustab õrn magusus ja kerge vürtsikus.

Traditsiooniliselt tarbitakse Fernet Brancat seedimist soodustava joogina, sageli puhtalt või jääga. Seda tuntakse tugeva ja ergutava maitse poolest, mis aitab seedimist ning pakub värskendavat tundmust. See on ka populaarne koostisosa klassikalistes kokteilides, nagu Hanky Panky ja Toronto, lisades joogile sügavust ja keerukust.

Fernet Branca on võitnud lojaalse järgijaskonna nende seas, kes hindavad selle unikaalset maitseprofiili ja traditsioonilist kasutust seedimist soodustava tonikuna. See on ajatu klassika ürdilikööride maailmas ning seda naudivad nii gurmaanid kui ka kokteilientusiastid.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood23035
Suurus50 cl
Alkoholisisaldus39.0 %
PäritolumaaItaalia
TootetüüpBitter
PakendKlaaspudel
1
Kokku17.9 €