Carolina Herrera

Good Girl EdP 50 ml

85,50 1L / 1 710,00 €

Tutvustame Carolina Herrera “Good Girl EdP” – julget ja rafineeritud lõhna, mis tähistab tänapäeva naise duaalsust. See on lõhn, mis kehastab sensuaalsust, võimestamist ja piiride ületamise jõudu.

“Good Girl EdP” avaneb köitva ja intrigeeriva kombinatsiooniga puuviljastest ja lillelistest noodidest. Mustsõstra ja bergamoti mahlased varjundid segunevad jasmiini magusa ja õrna aroomiga, luues ligitõmbava ja elava sissejuhatuse.

Kui lõhn areneb, paljastuvad südamenootidena sensuaalne ja ligitõmbav lilleliste akordide bukett. Bulgaaria roosi ja apelsiniõie peened ja sametised noodid lisavad sügavust ja elegantsi, tekitades tunde naiselikkusest ja ligitõmbavusest.

Alusnootidena esile kerkiv soe ja rikkalik tonka uba, kreemjas sandlipuu ja joovastav röstitud tonka uba loovad ligitõmbava ja sõltuvusttekitava aluse. Need mässivad teid lohutavasse ja pikaajalisse embusesse, jättes järgi rafineeritud ja sensuaalse jälje.

Ikooniline kingakujuline pudel, mis ühendab endas musta ja kulda, kujutab endast kontrasti valguse ja pimeduse, elegantsi ja mässulise vahel. See on sümbol võimestamisest ja meenutab sulle, et peaksid hindama oma sisemist jõudu ja omakorda omama oma ainulaadseid omadusi.

Carolina Herrera “Good Girl EdP” on lõhn, mis julgustab sind omaks võtma oma sisemisi soove ja vabastama oma enesekindla ja julge külje. See on lõhn, mis jätab mulje ja jätab püsiva mulje, tabades ideaalselt tänapäeva naise olemust.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood230631
Suurus50 ml
PäritolumaaHispaania
TootetüüpEDP
SuguNaised
1
Kokku85.5 €