Brugal

1888 70 cl 40.0%

40,90 1L / 58,43 €

Brugal 1888 on esmaklassiline Dominikaani rumm, mida tuntakse oma erakordse kvaliteedi ja meisterlikkuse poolest. See on rummide segu, mis on laagerdunud kuni 14 aastat Ameerika tammepuust vaatides, millele järgneb teine küpsemisperiood Hispaania tammest šerri vaatides. See topeltküpsemise protsess annab rummile keeruka ja rikkaliku maitseprofiili.

Brugal 1888’l on sügav merevaigukollane värv ja tasakaalustatud ning siidine maitse. Lõhnas võib tunda kuivatatud puuvilju, vaniljet, karamelli ja tamme. Maitsemeeltele pakub see kombinatsiooni erinevatest maitsetest, sealhulgas tumedast šokolaadist, röstitud pähklitest, vürtsidest ja kuivatatud puuviljade alatoonidest. Järelmaitse on pikk ja rahuldust pakkuv, kerge magususega ning jättes endasse püsiva soojuse.

Seda esmaklassilist rummi tasub nautida puhtalt või koos jääga, et täielikult hinnata selle keerukaid maitseid ja siidist iseloomu. Samuti saab seda kasutada kokteilide alusena, lisades klassikalistele rummipõhistele jookidele sügavust ja keerukust.

Brugal 1888 esindab Brugal perekonna kunsti ja pühendumust, kes on Dominikaani Vabariigis rummi tootnud alates 1888. aastast. Oma erakordse kvaliteedi ja elegantse maitsega on Brugal 1888 valik rummi gurmaanidele ja neile, kes otsivad rafineeritud ja meeldejäävat rummikogemust.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood236533
Suurus70 cl
Alkoholisisaldus40.0 %
PäritolumaaDominikaani Vabariik
TootetüüpTume rumm
PakendKlaaspudel
1
Kokku40.9 €