Il Capolavoro

Selezione Delicata BiB 300 cl 13.0%

19,90 1L / 6,63 €

Il Capolavoro Selezione Delicata on erakordne veinivalik, mis on pakendatud mugavasse ja keskkonnasõbralikku 3-liitrisesse Bag-in-Box (BiB) pakendisse. Need veinid on Il Capolavoro poolt hoolikalt valitud, et pakkuda peeneid ja harmoonilisi maitseid, mis rahuldavad nii juhuslikke veinitarbijaid kui ka tõelisi veinihuvilisi.

Selezione Delicata on koostatud rõhuasetusega tasakaalule ja maitse peenusele, pakkudes õrna ja kergelt puuviljast maitseprofiili. Selle veinisegu valmistamisel on kasutatud kvaliteetseid viinamarjasorte, mis on kasvanud ideaalsetes tingimustes, tagades igale sõõmule puhtad ja väljendusrikkad maitseomadused.

3-liitrine BiB pakend ei ole mitte ainult mugav ja kasutajasõbralik, vaid aitab ka säilitada veini värskust ja kvaliteeti pärast avamist. Lisaks sellele on Bag-in-Box pakendid keskkonnasõbralikumad kui traditsioonilised pudelid, vähendades transpordi ja pakendamisega seotud keskkonnamõjusid.

Il Capolavoro Selezione Delicata on suurepärane valik igapäevaseks nautimiseks, olgu see siis toidu kõrvale või lihtsalt lõõgastavaks õhtuseks joogiks. See on ideaalne vein erinevatele maitse-eelistustele ja sobib suurepäraselt erinevate toitude, nagu kergete pastaroogade, mereandide või salatitega.

Valige Il Capolavoro Selezione Delicata 3 L BiB, et kogeda Itaalia veinikunsti kvaliteeti ja mugavust. See vein on täiuslik kombinatsioon maitsest, kvaliteedist ja keskkonnateadlikkusest.

Piirkond: Italy
Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood249700
Suurus300 cl
Alkoholisisaldus13.0 %
PäritolumaaItaalia
TootetüüpPunane vein
PakendPakivein
1
Kokku19.9 €