Tervita kevadet! Vaata lähemalt parimaid kevadiselt värskendavaid pakkumisi >> | Tallink Pre-Order | E-pood laevareisijatele

Mine tagasi lehele: Uudised

Tervita kevadet! Vaata lähemalt parimaid kevadiselt värskendavaid pakkumisi >>

Kui planeerid kevadist merereisi, telli kaubad kiirelt ja mugavalt ette – nii ei pea Sa reisi ajal kauba valimisele ja ostudele aega kulutama ja saad täiel rinnal nautida merereisi, veetes sisukalt aega ning märgates sihtkohas kevade tärkamist. Tagasiteel ootavad Sind laeval juba pakitud tooted, millega kevadüritustele vastu minna.

Järjest enam populaarsust koguv kerge roosa vein on just kevadesse paslik valik, sobides nii argipäevaste toidukordade kõrvale kui ka pidulikumateks sündmusteks. Roosadest veinidest on meil muu hulgas heas pakkumises USA päritoluga Home Run White Zinfandel Rose, elegantne prantsuse Ombre Rose ja hisplaanlaste Torres Vina Esmeralda Rose. Tutvu ka kogu meie roosade veinide valikuga.

Kevadiselt värskeid kokteile ei pea alati ise kokku segama, mõned neist on Sinu eest juba pudelisse villitud. Proovi valmiskokteilidest mündiselt karget rummikokteili Xante Pear Mojito ja mõrkja greibi maitselist Bacardi Breezerit. Head ja tuntud Bacardi Breezerid on saadaval ka laimi -, arbuusi -, apelsini– ja maasikamaitselisena.

Trotsi  heitlikke kevadilmu ja too soe suvi lähemale klassikalise Aperol Spritz kokteiliga, mis on traditsiooniline jäämurdja ja meeleoluka õhkkonna looja. Vali meilt kokteili koostisesse sobiv prosecco või pruugi Aperoli puhtalt aperitiivina.

Toode lisatud ostukorvi

Suundu ostukorvi

Fieldset

  • Liitu Pre-Order uudiskirjaga ja ole esimesena kursis meie uudiste ja pakkumistega

Verification

Klienditugi

+372 6 318 249
preorder@tallink.com