Telli kaubad ette ja sõida linnast välja loodusesse - korralda seal väikese seltskonnaga mõnus piknik või naudi looduse rahu maakodus >> | Tallink Pre-Order | E-pood laevareisijatele

Mine tagasi lehele: Uudised

Telli kaubad ette ja sõida linnast välja loodusesse – korralda seal väikese seltskonnaga mõnus piknik või naudi looduse rahu maakodus >>

Lisa piknikukorvi kübeke luksust hispaaniapäraste cavade ja itaallaste proseccodega. Meilt leiad kvaliteetse vahuveini igas hinnaklassis.

Õllesõpradele pakume laia valikut nii eesti- kui välismaised õllesid: A. Le Coq, Saku, Karl Friedrich, Karjala, Lapin Kulta, Koff, Heineken, Tuborg, Carlsberg jpt. Tallink Pre-Orderist ostetud purgijookidele panti ei lisandu – nii säästad igalt 24 x 33 cl kastilt pandiraha 2,40 €.

Kui Sa alkoholi ei tarbi, kuid soovid sellegipoolest sõpradega janu kustutada ja seltskonda nautida, siis pakume Sulle alkoholivabu õllesid ja karastusjooke.

Telli kaubad enne merereisi Tallink Pre-Orderist – nii ei pea Sa reisil olles ostlemisele palju aega kulutama ja tagasiteel Helsingisse ootavad Sind juba kokkupakitud tooted, millega saad otse loodusesse või mere äärde piknikku nautima minna.

Tarbi mõistlikult ja käitu looduses vastutustundlikult!

Toode lisatud ostukorvi

Suundu ostukorvi

Fieldset

  • Liitu Pre-Order uudiskirjaga ja ole esimesena kursis meie uudiste ja pakkumistega

Verification

Klienditugi

+372 6 318 249
preorder@tallink.com