Pre-Order: parim lahendus autoga reisijale: kiire, lihtne ja ülimalt mugav! Kui võtad ette laevareisi autoga ja plaanid osta suuremas koguses kaupa, tuleb sulle appi Pre-Orderi turvaline ja privaatne ostukeskkond, mille abil saad sooritada ostud juba enne reisi algust ning tellimuse vaid Tallinna sadamast peale võtta. | Tallink Pre-Order | E-pood laevareisijatele

Mine tagasi lehele: Uudised

Pre-Order: parim lahendus autoga reisijale: kiire, lihtne ja ülimalt mugav! Kui võtad ette laevareisi autoga ja plaanid osta suuremas koguses kaupa, tuleb sulle appi Pre-Orderi turvaline ja privaatne ostukeskkond, mille abil saad sooritada ostud juba enne reisi algust ning tellimuse vaid Tallinna sadamast peale võtta.

Planeeri vaid sulle sobival ajal laevareis ning osta tooted Pre-Orderi veebist enne reisi algust. Pakitud kaup ootab sind spetsiaalses jaotuspunktis autode check-ini järel, kust selle vaid sekunditega pakiruumi tõstad. Nii saad ostes täieliku privaatsuse ja kulutad vähem oma väärtuslikku aega.

Pre-Orderi veebipoe hinnad on sama soodsad kui merel ning samuti koguvad Club One liikmed igalt ostult boonust. Veebi eeliseks on parem ülevaade laevakaupluste valikust ja kampaaniahindadest, mille tunned ära oranži märgistuse järgi.

Pre-Order on saanud eriti populaarseks reisijate seas, keda ootab ees mõni pidu või sündmus, kuna suuremal kogusel kaupa on veebis ka suuremad soodustused.

Vaata Pre-Orderi sortimenti lähemalt siit!

Toode lisatud ostukorvi

Suundu ostukorvi

Fieldset

  • Liitu Pre-Order uudiskirjaga ja ole esimesena kursis meie uudiste ja pakkumistega

Verification

Klienditugi

+372 6 318 249
preorder@tallink.com