Magusad pakkumised sõbrapäevaks. Üllata oma sõpru ühe meeleoluka peoga ja kingi neile magusad kingitused Tallink Pre-Orderist. | Tallink Pre-Order | E-pood laevareisijatele

Mine tagasi lehele: Uudised

Magusad pakkumised sõbrapäevaks. Üllata oma sõpru ühe meeleoluka peoga ja kingi neile magusad kingitused Tallink Pre-Orderist.

Puna-valgetriibuliste Fazeri Marianne kommide südames peidab end suussulav tume šokolaad, mis sulatab iga soomlasest sõbra südame ja seda juba aastast 1949.

Kalevi valik on iga eestlase südames olnud juba aastast 1945. Meie valikust leiad Kalevi pähklitega tumedat šokolaadi, mustikate ja maasikatega valge šokolaadi tahvleid ja kõikidele Anne-nimelistele sõpradele sobib kingituseks Kalevi kõige piimasema Annekese šokolaad.

Lõunanaabritest sõprade lätlaste traditsioonilisele Riia palsamile on Tallink Pre-Orderis saadaval ka auhinnatud mustsõstra ja kirsi maitsega palsamid, mida saab nautida nii puhtalt kui ka kokteilides.

Talvisele väljasõidule sõpradega võta kaasa Jägermeistri naturaalne ürdiliköör, mille ainulaadse maitse annavad 56 vürtsi ning mis teeb rõskes õhus keha seest mõnusalt soojaks.

Sõbralikke pakkumisi soovib Tallink Pre-Order!

Toode lisatud ostukorvi

Suundu ostukorvi

Fieldset

  • Liitu Pre-Order uudiskirjaga ja ole esimesena kursis meie uudiste ja pakkumistega

Verification

Klienditugi

+372 640 9808
shopping@tallink.com