Klienditugi

+372 6 318 249
preorder@tallink.com

Fieldset

  • Liitu Pre-Order uudiskirjaga ja ole esimesena kursis meie uudiste ja pakkumistega

Verification

Mine tagasi lehele: Uudised

Kuumad pakkumised külmadeks õhtuteks! Ja ongi märkamatult kätte jõudnud aasta viimased kuud. loe edasi >>

Tallink Pre-Orderi novembri ja detsembri pakkumistest leiad jõulupidude ja aastavahetuse tarbeks palju soodsat alkoholi, millega pidulauad kuni aasta lõpuni katta.

Jõulupakkumised kroonib Vene piiritusmeistrite lipulaev, Russian Standard.  Ühendades tsaariaegsed retseptid kõrgtehnoloogiaga, on kvaliteetsest talinisust ja kristallselgest Laadoga järve veest valminud ühed maailma puhtaimad ja mahedaimad viinad.

Pidulikumad toostid saate kokku lüüa Saksamaa kvaliteetvahuveini Henkelliga. Valida on mitme erineva maitse vahel: poolkuiv ja värske Henkell Trocken Dry Sec, mõnusalt tasakaalus Henkell Halbtrocken, värske ja puuviljane Henkell Rose või hoopis rikkalik ja kreemjas Henkell Brut.

Külmadel õhtutel on parim kaaslane glögi. Soome vanim piiritustehas, Lignell & Piispanen on loonud Soome 100 pidustuste raames kõige kvaliteetsematest põhjamaistest marjadest eksklusiivse valge ja punase glögi.

Pidustuste juurde kuulub ka muidugimõista saun. Ning hea sauna juurde käib alati saunaõlu. Eesti õlletootjate, Saku ja A Le Coqi, õlled on kuni aasta lõpuni ülisoodsa hinnaga:

Pre-Orderi valikust leiad ka palju pakkumisi maiustustele ja kosmeetikale. Kampaaniahinnad tunned ära oranži märgistuse järgi.

Häid ettevalmistusi 2018. aasta saabumiseks!

Ära ka unusta tähistada põhjanaabrite 100. sünnipäeva koos Koskenkorvaga ning meie enda saabuvat juubelit näiteks kohaliku Saaremaa viina seltsis.