Zacapa

23 YO 100 cl 40.0%

69,90 1L / 69,90 €

Zacapa 23 Year Old on luksuslik rumm, mida tuntakse erakordse kvaliteedi ja meisterlikkuse poolest. See on valmistatud Guatemalas mäestikualadel traditsiooniliste meetodite abil ning vananenud vähemalt 23 aastat solera süsteemis, mis koosneb üksteise otsas olevatest tammepuust vaatidest.

Zacapa 23 Year Old on valmistatud parimast suhkruroost, mis korjatakse ja pressitakse, et saada maitsekas mahl. Mahl kääritatakse ja destilleeritakse seejärel rikkaliku ja aromaatse rummi saamiseks. Pärast destilleerimist vananeb rumm Ameerika viskivaatides, šerri vaatides ja Pedro Ximenez’i veinivaatides, mis võimaldab sellel arendada kompleksseid maitseid ja aroome.

Tulemuseks on rumm, millel on sügav mahagonivärv ja rikkalik sametine tekstuur. See pakub harmoonilist maitsekombinatsiooni, millel on noote tumedast šokolaadist, kuivatatud puuviljadest, vanillist ja tammest. Rummi magusus on hästi tasakaalus, muutes selle meeldivaks nautimiseks.

Zacapa 23 Year Old rummi nauditakse sageli puhtalt või jääga, et täielikult hinnata selle sügavust ja keerukust. Samuti saab seda kasutada luksusliku alusena kokteilides, lisades klassikalistele rummipõhistele jookidele elegantsi.

Oma erakordse vananemisprotsessi ja rafineeritud maitsega on Zacapa 23 Year Old omandanud tunnustuse ühe maailma parima rummina, pakkudes rõõmu nii rummihuvilistele kui ka neile, kes otsivad tõeliselt erilist jooki mälestusväärsete sündmuste tähistamiseks.”

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood215355
Suurus100 cl
Alkoholisisaldus40.0 %
PäritolumaaGuatemala
TootetüüpTume rumm
PakendKinkekarp
1
Kokku69.9 €