Van Slooten

Liquorice Animals 360 g

5,90 1kg / 16,39 €

Van Slooteni Lagritsloomad on võluv valik pehmeid ja nätskeid lagritsakomme, mis on kujundatud erinevate loomade kujul. Need armsad maiused sobivad suurepäraselt kõigile lagritsaarmastajatele ja lisavad teie näksimiskogemusele lõbusat ja vallatut nooti.

Iga lagritsaloom on hoolikalt valmistatud kõrgekvaliteedilistest koostisosadest, tagamaks pehme ja maitseküllase tekstuuriga. Lagritsa maitse on rikkalik ja ehe, pakkudes klassikalist maitset, mida lagritsa fännid armastavad. Loomakujud lisavad mängulist elementi, muutes need nii vaatamis- kui ka söömisel nauditavaks.

Olenemata sellest, kas olete lagritsa fänn või hindate lihtsalt armsaid ja maitsvaid maiuseid, Van Slooteni Lagritsloomad toovad kindlasti naeratuse teie näole. Need sobivad suurepäraselt näksimiseks, jagamiseks sõprade ja perega või isegi dekoratiivsete elementidena teemapidudel või üritustel kasutamiseks.

Pakendatud mugavasse taassuletavasse kotti, on Van Slooteni Lagritsloomad lihtne kaasa võtta ja nautida igal hetkel, kui isu peale tuleb. Kott sisaldab erinevaid loomakujusid, pakkudes iga ampsuga meeldivat üllatust.

Koge Van Slooteni Lagritsloomade rõõmu ja lase end kaasa haarata vastupandamatust kombinatsioonist lagritsa maitsest ja armsatest loomakujudest. Hellita ennast või üllata kedagi erilist selle võluva maiustuste valikuga, mis peegeldab Van Slooteni lagritsakunsti võlu ja maitsvust.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood207973
Suurus360 g
PäritolumaaHolland
KoostisosadGlükoos-fruktoosisiirup, suhkur, modifitseeritud tärklis, melass, ammooniumkloriid, lagritsajuure ekstrakt, toiduvärv (tavaline karamell), maltodekstriin, naturaalne aniisi lõhna- ja maitseaine, glaseeraine (karnaubavaha).
TootetüüpLagrits
1
Kokku5.9 €