Kampaania Törley

Talisman 2x75 cl 11.5%

Tavahind9,21  9,20 1L / 6,13 €

Törley Talisman on haruldane ja maitsev valge särav vein Ungarist, mis pakub teile unustamatu maitseelamuse. See vein on valmistatud mitmekesisest viinamarjasordist, sealhulgas Chardonnay, Riesling, Sauvignon Blanc ja Pinot Blanc, mis annavad sellele keeruka ja intrigeeriva maitseprofiili.

Törley Talismani aroom on mitmekülgne ja ahvatlev, pakkudes lõhnu, mis meenutavad litsi ja laimi, koos õrnade lillelõhnade ja õunanootidega, mida saadavad võikad puudutused. Keskmise magususega valge vein toob esile ananassi ja aprikoosi maitsed, millele lisandub mullides kergelt röstitud nootide nüanss. See vein on poolmagus ja valmis kohe joomiseks.

Törley Talisman on ideaalne võimalus nautida haruldast valget veini, mille ajalugu ulatub tagasi ligikaudu 300 aastat. Selle segu Chardonnay, Riesling, Sauvignon Blanc ja Pinot Blanc viinamarjasortidest pakub keerukat, sensuaalset ja mitmekülgset maitseelamust, mille keskpunktis on ananassi ja aprikoosi maitsed ning mullides kerkivad esile peened röstitud noodid. Nautige seda veini koos erinevate puuviljadega, et täiendada selle rikkalikku ja maitsvat profiili.

Viinamari: Chardonnay, Riesling, Saubig.Blanc, Pinot Blanc
Piirkond: Etyek Buda
Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood565816
Suurus150 cl
Alkoholisisaldus11.5 %
PäritolumaaUngari
KuivusastePoolmagus
TootetüüpMuu vahuvein
PakendKlaaspudel
1
Kokku9.2 €