Törley

Charmant 75 cl 11.0%

4,90 1L / 6,53 €

Törley Törley Charmant on tuntud Ungari säravate veinide brändi Törley kõige tuntum ja populaarsem toode, mis on turuliider. Sellel veinil on meeldiv ja tüüpiline särava veini värv ning intensiivne mull. Selle aroom ja maitse on mõlemad domineeritud konserveeritud puuviljade nootidega, pakkudes magusat ja rikkalikku maitseelamust. Lisaks avaldub maitsepalates tagasihoidlik muskaatnootide noot.

Törley toodab igal aastal 10-12 miljonit pudelit ja säilitab koduturu liidripositsiooni 35% turuosaga. Meie särav vein on valmistatud juba üle 125 aasta samade traditsioonide ja kvaliteediprintsiipide järgi ning see on äärmiselt populaarne nii Ungaris kui ka üle maailma. Törley Törley Charmant on suurepärane valik nautimiseks iseseisvalt, kuid sobib suurepäraselt ka erinevate eelroogade, magustoitude, puuviljade ja salatitega.

Törley Törley Charmant pakub magusate puuviljade ja muskaatnootidega rikkalikku maitseelamust ning on suurepärane valik nii pidulike sündmuste kui ka igapäevaste naudingute jaoks. Selle populaarsus Ungaris ja mujal maailmas kinnitab selle kvaliteeti ja meeldivat maitset.

Piirkond: Etyek Buda
Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood221845
Suurus75 cl
Alkoholisisaldus11.0 %
PäritolumaaUngari
KuivusasteMagus
TootetüüpMuu vahuvein
PakendKlaaspudel
1
Kokku4.9 €