Kampaania The Famous Grouse

Smoky Black 4x100 cl 40.0%

Tavahind109,91  Original price was: 109,91 €.Current price is: 109,90 €.1L / 27,48 €

The Famous Grouse Smoky Black on eristuv Šoti viski, mis kehastab Šoti viskidele omaseid rikkalikke ja suitsuseid maitseid. See on hoolikalt valmistatud segu, mis ühendab turba-maltviskid erakordsete teraviljaviskidega, tulemuseks viski, millel on eristuv ja võluv suitsune karakter.

The Famous Grouse Smoky Black pakub unikaalset aroomi- ja maitseelamust. Ninasõõrmetes avanevad suitsuva tõrva ja lõkketule suitsu nootide kõrval tumeda šokolaadi ja kuivatatud puuviljade alatoonid. Maitsemeeltele pakub viski suitsuste maitsete kõrval õrnalt magusat nooti, luues harmoonilise ja tasakaalustatud maitseelamuse.

Seda viskit soovitatakse nautida puhtalt või jääga, võimaldades suitsuste alatoonide täielikku arengut ja avanemist. Selle julge ja eristuva iseloomu tõttu on see lemmikuks viskisõpradele, kes hindavad turbaga viskide robustseid maitseid.

Koge The Famous Grouse Smoky Black viski kütkeid ja sukeldu lummavatesse suitsustesse aroomidesse ja maitsetesse. Olgu sul tegemist nautimisega üksinda või jagamisega sõpradega, see viski jätab kindlasti sügava mulje. Tõsta klaas ja tervita The Famous Grouse Smoky Black viski suurepärasust!

Piirkond: Scotland
Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood555104
Suurus400 cl
Alkoholisisaldus40.0 %
PäritolumaaÜhendkuningriik
TootetüüpBlended Scotch Whisky
PakendKlaaspudel
1
Kokku109.9 €