Terra Verde

XO 70 cl 40.0%

35,90 1L / 51,29 €

Terra Verde XO on esmaklassiline spirit, mis peegeldab luksuse ja traditsiooni olemust. See peen XO on valmistatud valitud parimatest originaalsetest Dominikaani spiritidest ja laagerdunud, et saavutada märkimisväärne maitse sügavus ja keerukus.

Terra Verde XO-l on enneolematu rikkus ja sujuvus. Iga pudel on austusavaldus sajanditevanustele tehnikatele, millele lisandub kaasaegne täpsus. Terra Verde tähendab ‘rohelist maad’ ja see põhineb südamest tulnud soovil teha jätkusuutlikku erinevust.

Terra Verde valmib Dominikaani Vabariigis, lähedal väikesele San Pedro de Macorise linnale. Destilleerimisettevõte on üks maailma jätkusuutlikumaid, olles isemajanduv rohelise energia osas ja taaskasutades tootmisjääke looduslike väetistena. Pudel on valmistatud 100% taaskasutatud klaasist.

Terra Verde XO maitsetes avaneb keerukate maitsete spekter. Alguses on tunda magusaid noote, milles domineerivad küpsed puuviljad, eriti ploom ja viigimari, mida täiendavad kerged vürtside noodid nagu kaneel ja muskaatpähkel.

Kui XO suulaes püsib, paljastuvad sügavamad maitsetasandid, sealhulgas tamme, vanilli ja röstitud mandli peened alatoonid. Tekstuur on sametiselt sile ja luksuslik, pakkudes meeltele õrnalt soojust.

Lõppmaitse on pikk ja rahuldustpakkuv, jättes nauditava järelmaitse, mis kutsub asjatundjat järjekordseks lonksuks.

Terra Verde XO on maitseelamus, mis sobib suurepäraselt erilisteks sündmusteks või kingituseks nõudlikule entusiastile. Selle elegantsus ja sügavus muudavad selle valikuks neile, kes hindavad elus luksuslikumaid asju.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood5200117
Suurus70 cl
Alkoholisisaldus40.0 %
PäritolumaaDominikaani Vabariik
TootetüüpTume rumm
PakendKlaaspudel