Stella Artois

Premium 24x33 cl 5.0%

39,90 1L / 5,04 €

Stella Artois on Belgia õllemaailma tõeline pärl. 600 aasta pikkune ajalugu, mis on sündinud Leuveni linna südames, peegeldub iga Stella Artois pudelis, pakkudes tarbijatele autentset ja ajatut õlleelamust.

Kui rääkida Stella Artois’ist, ei saa mööda minna selle unikaalsest maitseprofiilist. Eripärane maitse, mis on saavutatud läbi sajandite kestnud pühendumuse ja meisterlikkuse, on see, mis eristab Stella Artois’d teistest. Kuid sellise maitse loomine pole olnud lihtne teekond. See nõudis asjatundlikkust, kirge ja pühendumust.

Linnase odra hoolikas valik ja tasakaalustamine annavad õllele selle sügava ja rikkaliku maitse, millele lisandub Euroopa parimate Saaz humalate ainulaadne mõrudus ja aroom. Klassikalised pruulimismeetodid, mis on ajas proovile pandud, tagavad õlle järjepideva kvaliteedi ja eristuva maitseprofiili.

Mis teeb Stella Artois’st tõeliselt erilise, on selle pikaajaline pärand. Õlletootmise traditsioonid, mis on kujundatud läbi sajandite, on säilinud ja täiustunud, et pakkuda tänasele tarbijale seda sama autentset maitset, mis on saanud Stella Artois’ist ühe maailma armastatuima õllebrändi.

Stella Artois Premium 5% on rohkem kui lihtsalt õlu. See on ajalugu, pärand ja meisterlikkus, mis on pudelisse vangistatud, et pakkuda tarbijatele kordumatut õlleelamust. Olgu see siis eriline hetk sõpradega, pidulik sündmus või lihtsalt hetk iseendale – Stella Artois on alati õige valik.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood72269
Suurus792 cl
Alkoholisisaldus5.0 %
PäritolumaaBelgia
TootetüüpÕlu
PakendKlaaspudel
1
Kokku39.9 €