Kampaania St.Remy

Authentic VSOP 100 cl 40.0%

Tavahind26,91  26,90 1L / 26,90 €

St-Rémy Authentic VSOP (Very Special Old Pale)” on kvaliteetne Prantsuse brändi, mida toodab St-Rémy destilleerimistehas. See on valmistatud traditsiooniliste meetodite abil ja on tuntud oma pehme ja tasakaalustatud iseloomu poolest.

St-Rémy Authentic VSOP on valmistatud hoolikalt valitud eaux-de-vie ehk brändiveinide segust, mis on küpsenud vähemalt neli aastat Prantsuse tammevaatides. Segu koosneb brändidest erinevatest Prantsusmaa piirkondadest, mis annab sellele harmoonilise ja tasakaalustatud maitseprofiili.

St-Rémy Authentic VSOP maitseprofiilile iseloomulikud on puuviljased ja lillelised noodid, mida täiendavad vanilli, vürtside ja tamme nüansid. See pakub sujuvat ja sametist maitseelamust, kerge magususega ning soojendava ja püsiva järelmaitsega.

St-Rémy Authentic VSOP sobib nautimiseks puhtalt, jääga või mitmekülgse koostisosana erinevates kokteilides ja segujookides. Selle tasakaalustatud ja ligipääsetava iseloomu tõttu on see populaarne valik nii joomiseks kui ka kokteilide valmistamiseks.

Piirkond: Angers
Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood220424
Suurus100 cl
Alkoholisisaldus40.0 %
PäritolumaaPrantsusmaa
TootetüüpBrändi
PakendKlaaspudel
1
Kokku26.9 €