Kampaania Roman Graeff

Riesling Classic Pfalz BIB 300 cl 12.5%

Tavahind20,91  20,90 1L / 6,97 €

Nautige elegantset ja elavat Roman Graeff Riesling Classic Pfalz, mis on Saksamaa hinnatud Pfalzi piirkonnast pärit veetlev valge vein. See hoolikalt ja täpselt valmistatud Riesling vein toob esile piirkonna kuulsa terroiri ainulaadsed omadused.

See vein, mille magususaste on 10,7 g/l, saavutab harmoonilise tasakaalu loomuliku puuviljalisuse ja värskendava kuivuse vahel. Roman Graeff Riesling Classic Pfalz võlub meeled oma õrnade mineraalsuse aroomidega, mis meenutavad piirkonna lubjakivirikkaid muldasid. Valge luuvilja ja karge õuna noodid lisavad buketile sügavust ja keerukust.
Maitses võlub see vein oma kerguse ja värskusega. Hästi tasakaalustatud happesus tantsib elegantselt koos lopsakate puuviljaaroomidega, luues harmoonilise maitsesümfoonia. Iga sõõm paljastab värskendava iseloomu, mis elavdab suulauku ja jätab püsiva mulje.

Roman Graeff Riesling Classic Pfalz on ideaalne kaaslane igaks juhuks. Selle mitmekülgsus tuleb esile, kui seda kombineerida erinevate roogadega. Serveerige seda aperitiivina, et ergutada söögiisu, või nautige seda koos eelroogadega, et rõhutada nende maitseid. Selle särav ja elav iseloom täiendab kalaroogi, lisades neile elegantsi ja särtsu. Samuti sobib see suurepäraselt salatite juurde, kus selle värskendav happesus täiendab elujõulisi koostisosi. Juustusõpradele pakub see vein meeldivat kontrasti erinevate juustuliikide rikkalikkusele, luues harmoonilise maitsekombinatsiooni.

Võtke omaks Roman Graeffi veinide pärand ja käsitöö, mis on tunnistus Pfalz’i piirkonna veinivalmistamise traditsioonidest. Oma kuiva ja joomisvalmis profiiliga on Roman Graeff Riesling Classic Pfalz erakordne valik neile, kes otsivad rafineeritud ja nauditavat valget veini.

Kogege Pfalz’i piirkonna olemust iga sõõmuga Roman Graeff Riesling Classic Pfalz’i. Laske selle maitsetel viia teid maalilistesse viinamarjaistandustesse ja päikesepaistelistele maastikele, kust see tähelepanuväärne vein on pärit. Tõstke oma klaas ja nautige Saksa veinivalmistamise tipptaset.

Viinamari: Riesling
Piirkond: Pfalz
Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood225296
Suurus300 cl
Alkoholisisaldus12.5 %
PäritolumaaSaksamaa
KuivusasteKuiv
TootetüüpValge vein
PakendPakivein
1
Kokku20.9 €