Pühaste

Ship's Special Brew Meritäht 24x33 cl 5.2%

49,90 1L / 6,30 €

Laevaõlu Meritäht on erakordne õllemeistrite saavutus, mis on valminud Pühaste pruulikoja oskuslike käte all. See filtreerimata ja pastöriseerimata hele õlu on oma olemuselt ainulaadne, peegeldades Eesti õlletraditsioone ja kaasaegset pruulikunsti.

Juba esimesel lonksul avaneb õlle pehme ja puuviljaline maitsebukett. Aroomis on tunda virsiku, aprikoosi ja pirni peeneid noote, mis loovad suus erilise maitseelamuse. Ent Meritähe õllele on iseloomulik ka teatav mõrkjus ja happesus, mida annab värske sidrunikoor. See tasakaalustab suurepäraselt õlle pehmet puuviljalisust, luues harmoonilise maitseprofiili.

Järelmaitses on tunda linnaste magusust, mis seguneb humalate delikaatse mõrkja karakteriga, jättes suhu meeldiva ja kauakestva mälestuse. See õlu ei ole mitte ainult suurepärane jook nautimiseks, vaid ka suurepärane kaaslane erinevatele roogadele. Eriti hästi sobib see kõrvale linnuliha- ja kalaroogadele, pakkudes peent maitsekontrasti ja rõhutades roogade omamaitset. Lisaks on Meritäht ideaalne valik pitsa ja erinevate salatite kõrvale, muutes iga eine eriliseks.

Laevaõlu Meritäht on tõeline pärl õllesõpradele, kes hindavad kvaliteeti, traditsioone ja uuenduslikkust. See õlu on kui laulu ja tantsu kombinatsioon, mis viib sind maitserännakule läbi ajaloo ja kaasaegse pruulikunsti.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood749257
Suurus792 cl
Alkoholisisaldus5.2 %
PäritolumaaEesti
TootetüüpÕlu
PakendKlaaspudel
1
Kokku49.9 €