Plantation

Grande Reserve 2x100 cl 40.0%

72,90 1L / 36,45 €

Plantation Grande Reserve on kvaliteetne rumm, mida toodab Maison Ferrand, kuulus Prantsusmaal asuvate kõrgekvaliteediliste jookide tootja. See kuulub Plantationi valikusse Kariibi mere piirkonna rummide hulgas, mis on tuntud oma kvaliteedi ja eristuva maitseprofiili poolest.

Plantation Grande Reserve valmistatakse segades vananenud rummi Barbadose saarelt, täpsemalt West Indies Rum Distillerys toodetud rummidega. Segus kasutatavad rummid küpsevad pikka aega Kariibi mere piirkonnas bourboni vaatides ning seejärel viiakse need täiendavaks laagerdumiseks Prantsusmaale tammevaatidesse.

Plantation Grande Reserve’i maitseprofiili iseloomustavad sujuv ja tasakaalustatud maitse, millel on noote troopilistest puuviljadest, vanillist, karamellist ja aimatavast vürtsist. Pikaleveninud laagerdumine ja unikaalsed vaatide lõpetamised annavad sellele rummile keerukuse ja sügavuse.

Plantation Grande Reserve on mitmekülgne rumm, mida saab nautida puhtalt, koos jääga või kasutada alusena klassikaliste rummikokteilide, nagu Mojito või Daiquiri, valmistamisel. Selle rikkalik maitseprofiil võimaldab seda nautida ka aeglaselt rüübates, et täielikult hinnata selle nüansse.

Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood928316
Suurus200 cl
Alkoholisisaldus40.0 %
PäritolumaaPrantsusmaa
TootetüüpTume rumm
PakendKlaaspudel
1
Kokku72.9 €