Montgravet Sauvignon Blanc Tallink 75 cl 11,5% | Tallink Pre-Order

Montgravet Sauvignon Blanc Tallink 75 cl 11,5%

Montgravet  Sauvignon Blanc Tallink 75 cl 11,5%

Montgravet

Montgravet Sauvignon Blanc Tallink 75 cl 11,5%

Valge vein | Prantsusmaa, Gascogne

  • PÄRITOLUMAA: Prantsusmaa
  • PIIRKOND: Gascogne
  • VIINAMARJASORT: Sauvignon Blanc

VEINI LUGU: Lõuna-Prantsusmaa päikesepaistelised päevad loovad suurepärase keskkonna viinamarjade kasvamiseks ja küpsemiseks. Öösiti aitavad Atlandi jahedad ja niisked ookeanituuled viinamarjadel täiustada oma imepäraseid puuviljaaroome. Piirkonna pinnas koosneb peamiselt savist ja kruusast ning talletab märjemal kevadperioodil selle niiskuse. Kuumal ja kuival suvel liigub aga vabanev niiskus pinnasest viinapuudesse. Veini nimi Montgravet tuleneb sõnadest “mont”, mis tähendab viinamarjaistanduste lõunapoolseid nõlvasid, ja “gravet” – sõna, millega kohalikud sellist pinnast kutsuvad.


VEINI VALMISTAMINE: Esmalt kääritatakse Montgravet veini kuus tundi koos viinamarjakestadega, et saada kätte nii palju puuviljaaroome kui võimalik. Peale kääritamist jäetakse vein kolmeks kuuks settele puhkama, mis täiustab valget veini veelgi, muutes selle tekstuuri pehmemaks.


SOBITAMINE TOIDUGA: Pehme tekstuuri ja intensiivse puuviljamaitsega Montgravet valge vein sobib imehästi salatite ning erinevate kala- ja mereanniroogadega.

Serveerimistemperatuur: 6-8oC.

Tootekood
240384
1 liitri hind
10.53 €
Maht
75 cl
Alko. sisaldus
11,5 %

7.90 €

Toode lisatud ostukorvi

Suundu ostukorvi

Fieldset

  • Liitu Pre-Order uudiskirjaga ja ole esimesena kursis meie uudiste ja pakkumistega

Verification

Klienditugi

+372 6 318 249
preorder@tallink.com