UusMontecillo

Singladuras Albarino 75 cl 12.0%

9,90 1L / 13,20 €

Tutvustame Bodegas Montecillo Singladuras Albariño’t, erakordset valget veini, mis näitab Hispaania tuntud Rías Baixase piirkonna olemust. See vein, mis on valmistatud parimatest Albariño viinamarjadest, annab tunnistust Bodegas Montecillo erakordsest kvaliteedist ja asjatundlikkusest.
Bodegas Montecillo Singladuras Albariño on pärit hinnatud Rías Baixase piirkonnast ja pakub meeldivat kombinatsiooni maitsetest ja aroomidest, mis võluvad meeli. See vein, mille magususaste on 0 g/l, pakub kuiva ja värskendavat profiili.

Valmistuge, et teid võluvad armsad aroomid, milles keerulised tsitrusviljad põimuvad roheliste puuviljadega, lillelisuse vihjete ja peene mineraalsusega. See aromaatne bukett paneb aluse erakordsele maitseelamusele.
Nautides Bodegas Montecillo Singladuras Albariño veini, kogete värsket ja õrna veini, millel on kaunis puuviljaprofiil. Veinis on tsitrusviljade ja roheliste puuviljade elujõulised aroomid, mis tekitavad teis värskendava ja ergutava tunde. Imeilusalt karge mineraalsus ja suusoojendav lõpp jätavad püsiva mulje, kutsudes teid võtma veel ühe sõõmu.

Bodegas Montecillo, üks Hispaania tuntumaid veinitootjaid, esitleb tähelepanuväärset uudsust trendikast Rías Baixase piirkonnast. Bodegas Montecillo on tuntud oma pühendumise poolest kvaliteedile ja uurib uusi alasid, et tuua teieni erakordseid veine. See karge ja maitsekas Albariño Rías Baixasest on tunnistus nende pühendumusest tipptasemele ja nende pidevast püüdest leida uusi veinivalmistamise horisonte.

Sobitage Bodegas Montecillo Singladuras Albariño erinevate roogadega, et rikastada oma söögikogemust. Tänu oma mitmekülgsusele sobib see suurepäraselt kala, taimetoidu, salatite ja Aasia köögi juurde. Veini elujõulised maitsed ja värskendav iseloom täiendavad erinevaid maitseid, suurendades söögi üldist nauditavust.

Kogege Bodegas Montecillo Singladuras Albariño tipptaset ja käsitööoskust, kui sukeldute Rías Baixase rikkalike veinitraditsioonide juurde. Iga sõõm on tunnistus veinikeldri pühendumisest kvaliteedile ja uute tootmisviiside uurimisele. Kruiis sellele, et nautida iga hetke koos selle silmapaistva valge veiniga.

Piirkond: Rias Baixas
Kuva rohkem
Kuva vähem
Tootekood253016
Suurus75 cl
Alkoholisisaldus12.0 %
PäritolumaaHispaania
KuivusasteKuiv
TootetüüpValge vein
PakendKlaaspudel
1
Kokku9.9 €