Markus Huber

Grüner Veltliner Organic Winemaker’s Selection 6x75 cl 12.0%

46,90 1L / 10,42 €

LUGU
Markus Huber sündis ja kasvas veinimõisas, mis asub Traisentali orus, Niederösterreichi alampiirkonnas. Mõis on olnud Huberi perekonna valduses 9 põlvkonna jooksul. Kümnenda põlvkonna esindajana ja alates 2000. aastast Huberi mõisa eest vastutavana on Markus saanud üheks juhtivaks veinitootjaks Austrias ning on oma veinide ja veinivalmistamise oskuste eest pälvinud mitmeid auhindu.
Tema iseloomulikud, tippkvaliteediga veinid, mida kasvatatakse silmapaistvatel lubjarikkal ja konglomeraatpinnasel, on näide parimast, mida Austrial on pakkuda. Maheviinamarjakasvatuse praktika on instinktide, riskide võtmise ja looduse usaldamise koosmäng. Eesmärk on luua loomulik tasakaal pinnase, taimede, loomade ja inimeste vahel ning tugevdada viinapuude looduslikke kaitsemehhanisme.
Grüner Veltlineri viinamarjad on Austria uhkus ja edenevad jõudsalt pinnases ja kliimas, mida võib leida ainult siin. Grüner Veltlineri peamised puuviljamaitsed on laim, sidrun, pirn ja greip. Joogis on esindatud ka roheline ja ürdine maitse, mida sageli kirjeldatakse valge piprana.

VEINITEGU
Viinamarjad läbivad kõigepealt 4-tunnise kestadega fermenteerimise, et eraldada võimalikult palju puuvilja aroomi. Pärast fermenteerimist jäetakse vein 4 kuuks settele seisma, mis parandab veelgi veini mahedust ja tekstuuri.

SOBIVUS TOIDUGA
See mahe, puuviljane ja isuäratavalt karge ja intensiivsete maitsenootiga vein sobib väga laia valiku toitudega: salatid, kana, keedetud või grillitud köögiviljad, kala- ja mereannid ning Aasia vürtsid. Serveerimistemperatuur 6…8 °C.

Viinamari: Grüner Veltliner
Piirkond: Niederösterreich
Tootekood748946
Suurus450 cl
Alkoholisisaldus12.0 %
PäritolumaaAustria
KuivusasteKuiv
TootetüüpValge vein
PakendKlaaspudel
1
Kokku46.9 €